Podział punktów ŁKS II w Krakowie

Remisem 1:1 zakończyło się spotkanie 12. kolejki II ligi pomiędzy Hutnikiem Kraków i ŁKS II Łódź. To czwarty remis w tym sezonie drużyny trenera Konrada Geregi. Łodzianie prowadzili 1:0, mieli szansę na podwyższenie prowadzenia, ale nie wykorzystali rzutu karnego. Chwilę później Hutnik doprowadził do remisu i później żadna z drużyn nie strzeliła już gola.

Prowadzenie dał przyjezdnym już w 5. minucie Aleksander Iwańczyk. Niespełna kwadrans później powinno być 2:0. Oliwier Sławiński nie wykorzystał jednak rzutu karnego, a jego strzał obronił Dorian Frątczak. 120 sekund później to się zemściło. Huberta Idasiaka pokonał Michał Głogowski. Mimo kilku sytuacji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie. ŁKS II z dorobkiem 10 punktów zajmuje trzynaste miejsce w tabeli, a najbliższy mecz, jak już informowaliśmy, rozegra po reprezentacyjnej przerwie. 20 października o 13:00 zmierzy się w Grodzisku Mazowieckim z rewelacją rozgrywek, miejscową Pogonią.

Hutnik Kraków – ŁKS II Łódź 1:1 (1:1)
Michał Głogowski 21 – Aleksander Iwańczyk 5

ŁKS II: Idasiak – Wszołek, Ślęzak, Fałowski, Książek – Sławiński (62′ Saganowski), Pawłowski, Wzięch (80′ Grabowski), Iwańczyk (80′ Rozwandowicz), Coulibaly (66′ Lipień) – Popławski (62′ Siwek).