Znamy pierwszą drużynę, która wywalczyła awans z barażów o klasę okręgową. Teofilek Łódź w piątkowy wieczór odrobił straty z pierwszego meczu (1:4) i pokonał rezerwy trzecioligowego Pelikana Łowicz aż 5:0. Tym samym to zespół Radosława Surowca zagra w przyszłym sezonie w Decathlon Klasie Okręgowej. Warto dodać, że drużynę z łódzkiego Teofilowa zagrzewała liczna grupa kibiców, która po meczu mogła fetować sukces.
Bramki dla Teofilka zdobyli: Kacper Jedliński, Kacper Przybiński, Przemysław Kołakowski, Antoni Gałek i Tomasz Pałgan.
Rewanżowe baraże o awans do Klasy Okręgowej:
(piątek – 26 czerwca)
Teofilek Łódź – Pelikan II Łowicz 5:0 (wynik pierwszego meczu 1:4) – awans Teofilek
(sobota – 27 czerwca)
17:00 – LZS Staw – Pogoń Bełchów (2:4)
(niedziela – 28 czerwca)
18:00 – Piast Gmina Lgota Wielka – Jagiellonia Tuszyn (2:2)
18:00 – Prosna Wyszanów – Rosa Rosanów (0:3)

