Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Stomilanki II Olsztyn1:3MUKS Tomaszów Maz.
Zły Warszawa4:0Forty Piątnica
PTC Pabianice2:0Królewscy Płock
LUKS Astoria Junior Szczerców3:2Zamłynie Radom
Ekosport Białystok0:1Włókniarz Konstantynów
Jantar Ostrołęka5:2WAP Warszawa
Kolejka 2
MUKS Tomaszów Maz.1:0Włókniarz Konstantynów
Forty Piątnica1:1LUKS Astoria Junior Szczerców
Królewscy Płock0:1Zły Warszawa
WAP Warszawa4:6PTC Pabianice
Stomilanki II Olsztyn2:3Jantar Ostrołęka
Zamłynie Radom2:2Ekosport Białystok
Kolejka 3
Jantar Ostrołęka3:0MUKS Tomaszów Maz.
PTC Pabianice5:0Stomilanki II Olsztyn
LUKS Astoria Junior Szczerców3:2Królewscy Płock
Ekosport Białystok1:3Forty Piątnica
Włókniarz Konstantynów5:1Zamłynie Radom
Zły Warszawa4:1WAP Warszawa
Kolejka 4
MUKS Tomaszów Maz.8:0Zamłynie Radom
Forty Piątnica4:2Włókniarz Konstantynów
Królewscy Płock7:0Ekosport Białystok
WAP Warszawa5:1LUKS Astoria Junior Szczerców
Stomilanki II Olsztyn0:3Zły Warszawa
Jantar Ostrołęka1:2PTC Pabianice
Kolejka 5
PTC Pabianice0:3MUKS Tomaszów Maz.
LUKS Astoria Junior Szczerców3:0Stomilanki II Olsztyn
Ekosport Białystok4:1WAP Warszawa
Włókniarz Konstantynów0:0Królewscy Płock
Zamłynie Radom2:1Forty Piątnica
Zły Warszawa2:2Jantar Ostrołęka
Kolejka 6
Królewscy Płock5:0Zamłynie Radom
WAP Warszawa4:5Włókniarz Konstantynów
Stomilanki II Olsztyn11:1Ekosport Białystok
Jantar Ostrołęka3:1LUKS Astoria Junior Szczerców
PTC Pabianice3:1Zły Warszawa
MUKS Tomaszów Maz.4:2Forty Piątnica
Kolejka 7
LUKS Astoria Junior Szczerców2:3PTC Pabianice
Ekosport Białystok2:4Jantar Ostrołęka
Włókniarz Konstantynów5:0Stomilanki II Olsztyn
Forty Piątnica2:4Królewscy Płock
Zły Warszawa1:2MUKS Tomaszów Maz.
Zamłynie Radom1:2WAP Warszawa
Kolejka 8
WAP Warszawa2:4Forty Piątnica
Stomilanki II Olsztyn3:0Zamłynie Radom
Zły Warszawa4:1LUKS Astoria Junior Szczerców
PTC Pabianice3:0Ekosport Białystok
MUKS Tomaszów Maz.0:0Królewscy Płock
Jantar Ostrołęka3:2Włókniarz Konstantynów
Kolejka 9
LUKS Astoria Junior Szczerców3:2MUKS Tomaszów Maz.
Włókniarz Konstantynów0:1PTC Pabianice
Zamłynie Radom2:6Jantar Ostrołęka
Królewscy Płock5:0WAP Warszawa
Ekosport Białystok1:9Zły Warszawa
Forty Piątnica7:3Stomilanki II Olsztyn
Kolejka 10
MUKS Tomaszów Maz.0:3WAP Warszawa
Stomilanki II Olsztyn1:3Królewscy Płock
Jantar Ostrołęka1:1Forty Piątnica
PTC Pabianice3:0Zamłynie Radom
LUKS Astoria Junior Szczerców2:3Ekosport Białystok
Zły Warszawa7:0Włókniarz Konstantynów
Kolejka 11
Ekosport Białystok1:3MUKS Tomaszów Maz.
Włókniarz Konstantynów3:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Zamłynie Radom1:0Zły Warszawa
Królewscy Płock1:1Jantar Ostrołęka
WAP Warszawa7:1Stomilanki II Olsztyn
Forty Piątnica3:3PTC Pabianice
Kolejka 12
Forty Piątnica1:0Zły Warszawa
Królewscy Płock3:2PTC Pabianice
WAP Warszawa2:4Jantar Ostrołęka
Zamłynie Radom4:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Włókniarz Konstantynów5:0Ekosport Białystok
MUKS Tomaszów Maz.4:1Stomilanki II Olsztyn
Kolejka 13
Zły Warszawa4:1Królewscy Płock
Włókniarz Konstantynów0:0MUKS Tomaszów Maz.
LUKS Astoria Junior Szczerców3:2Forty Piątnica
Ekosport Białystok2:3Zamłynie Radom
Jantar Ostrołęka0:2Stomilanki II Olsztyn
PTC Pabianice6:0WAP Warszawa
Kolejka 14
WAP Warszawa-:-Zły Warszawa
Zamłynie Radom3:2Włókniarz Konstantynów
MUKS Tomaszów Maz.5:2Jantar Ostrołęka
Forty Piątnica5:2Ekosport Białystok
Królewscy Płock11:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Stomilanki II Olsztyn4:0PTC Pabianice
Kolejka 15
LUKS Astoria Junior Szczerców0:4WAP Warszawa
Ekosport Białystok0:6Królewscy Płock
Zamłynie Radom0:2MUKS Tomaszów Maz.
PTC Pabianice2:2Jantar Ostrołęka
Zły Warszawa0:7Stomilanki II Olsztyn
Włókniarz Konstantynów5:1Forty Piątnica
Kolejka 16
Forty Piątnica3:2Zamłynie Radom
MUKS Tomaszów Maz.0:1PTC Pabianice
Stomilanki II Olsztyn3:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Królewscy Płock1:3Włókniarz Konstantynów
Jantar Ostrołęka5:3Zły Warszawa
WAP Warszawa8:0Ekosport Białystok
Kolejka 17
Włókniarz Konstantynów3:4WAP Warszawa
Zamłynie Radom2:2Królewscy Płock
Ekosport Białystok0:0Stomilanki II Olsztyn
LUKS Astoria Junior Szczerców1:6Jantar Ostrołęka
Zły Warszawa3:2PTC Pabianice
Forty Piątnica2:3MUKS Tomaszów Maz.
Kolejka 18
Stomilanki II Olsztyn2:2Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice2:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Królewscy Płock2:2Forty Piątnica
Jantar Ostrołęka7:0Ekosport Białystok
WAP Warszawa1:2Zamłynie Radom
MUKS Tomaszów Maz.0:1Zły Warszawa
Kolejka 19
Królewscy Płock3:1MUKS Tomaszów Maz.
Włókniarz Konstantynów4:3Jantar Ostrołęka
Forty Piątnica3:1WAP Warszawa
Ekosport Białystok1:2PTC Pabianice
Zamłynie Radom3:1Stomilanki II Olsztyn
LUKS Astoria Junior Szczerców0:8Zły Warszawa
Kolejka 20
Stomilanki II Olsztyn1:2Forty Piątnica
WAP Warszawa2:3Królewscy Płock
MUKS Tomaszów Maz.0:0LUKS Astoria Junior Szczerców
PTC Pabianice3:2Włókniarz Konstantynów
Zły Warszawa2:1Ekosport Białystok
Jantar Ostrołęka3:2Zamłynie Radom
Kolejka 21
WAP Warszawa3:3MUKS Tomaszów Maz.
Ekosport Białystok3:0LUKS Astoria Junior Szczerców
Zamłynie Radom0:1PTC Pabianice
Królewscy Płock4:0Stomilanki II Olsztyn
Forty Piątnica2:3Jantar Ostrołęka
Włókniarz Konstantynów2:3Zły Warszawa
Kolejka 22
Stomilanki II Olsztyn2:0WAP Warszawa
PTC Pabianice4:3Forty Piątnica
MUKS Tomaszów Maz.3:0Ekosport Białystok
Jantar Ostrołęka0:1Królewscy Płock
Zły Warszawa2:1Zamłynie Radom
LUKS Astoria Junior Szczerców2:2Włókniarz Konstantynów

Do rozegrania