Kolejka 1 | ||
Termy Uniejów | 0:6 | LKS Różyca |
AKS SMS II Łódź | 1:4 | LKS Termy Poddębice |
Rosa Rosanów | 0:2 | Włókniarz Pabianice |
Iskra Dobroń | 1:0 | Orzeł Parzęczew |
Olimpia Karsznice | 0:6 | Włókniarz Zgierz |
Bzura Ozorków | 0:3 | GKS Ksawerów |
Orzeł Piątkowisko | 3:5 | Stal Głowno |
KAS Konstantynów | 1:1 | Victoria Rąbień |
Kolejka 2 | ||
Stal Głowno | 7:0 | Iskra Dobroń |
Victoria Rąbień | 2:0 | Orzeł Piątkowisko |
Rosa Rosanów | 1:0 | Termy Uniejów |
Orzeł Parzęczew | 0:3 | Bzura Ozorków |
Włókniarz Pabianice | 1:3 | LKS Termy Poddębice |
GKS Ksawerów | 6:3 | Olimpia Karsznice |
LKS Różyca | 4:1 | KAS Konstantynów |
Włókniarz Zgierz | 6:1 | AKS SMS II Łódź |
Kolejka 3 | ||
Termy Uniejów | 2:3 | Włókniarz Pabianice |
Olimpia Karsznice | 0:3 | Orzeł Parzęczew |
Iskra Dobroń | 1:5 | Victoria Rąbień |
Bzura Ozorków | 0:4 | Stal Głowno |
Orzeł Piątkowisko | 1:9 | LKS Różyca |
AKS SMS II Łódź | 0:2 | GKS Ksawerów |
LKS Termy Poddębice | 4:0 | Włókniarz Zgierz |
KAS Konstantynów | 5:0 | Rosa Rosanów |
Kolejka 4 | ||
Włókniarz Pabianice | 1:2 | Włókniarz Zgierz |
LKS Różyca | 2:1 | Iskra Dobroń |
GKS Ksawerów | 3:1 | LKS Termy Poddębice |
Orzeł Parzęczew | 2:0 | AKS SMS II Łódź |
Stal Głowno | 4:2 | Olimpia Karsznice |
Victoria Rąbień | 3:0 | Bzura Ozorków |
Rosa Rosanów | 4:0 | Orzeł Piątkowisko |
Termy Uniejów | 3:3 | KAS Konstantynów |
Kolejka 5 | ||
Bzura Ozorków | 0:11 | LKS Różyca |
Orzeł Piątkowisko | 0:2 | Termy Uniejów |
AKS SMS II Łódź | 0:3 | Stal Głowno |
LKS Termy Poddębice | 2:4 | Orzeł Parzęczew |
Włókniarz Zgierz | 0:5 | GKS Ksawerów |
Olimpia Karsznice | 5:1 | Victoria Rąbień |
Iskra Dobroń | 5:2 | Rosa Rosanów |
KAS Konstantynów | 0:5 | Włókniarz Pabianice |
Kolejka 6 | ||
LKS Różyca | 4:1 | Olimpia Karsznice |
Włókniarz Pabianice | 0:2 | GKS Ksawerów |
Orzeł Parzęczew | 4:0 | Włókniarz Zgierz |
Stal Głowno | 0:0 | LKS Termy Poddębice |
Victoria Rąbień | 6:2 | AKS SMS II Łódź |
Rosa Rosanów | 0:6 | Bzura Ozorków |
Termy Uniejów | 1:4 | Iskra Dobroń |
KAS Konstantynów | 1:1 | Orzeł Piątkowisko |
Kolejka 7 | ||
AKS SMS II Łódź | 2:5 | LKS Różyca |
Orzeł Piątkowisko | 0:3 | Włókniarz Pabianice |
Iskra Dobroń | 0:4 | KAS Konstantynów |
Bzura Ozorków | 0:1 | Termy Uniejów |
Olimpia Karsznice | 1:0 | Rosa Rosanów |
LKS Termy Poddębice | 6:0 | Victoria Rąbień |
Włókniarz Zgierz | 2:3 | Stal Głowno |
GKS Ksawerów | 4:1 | Orzeł Parzęczew |
Kolejka 8 | ||
LKS Różyca | 1:5 | LKS Termy Poddębice |
Orzeł Piątkowisko | 2:4 | Iskra Dobroń |
Włókniarz Pabianice | 1:2 | Orzeł Parzęczew |
Stal Głowno | 0:0 | GKS Ksawerów |
Victoria Rąbień | 1:2 | Włókniarz Zgierz |
Rosa Rosanów | 1:4 | AKS SMS II Łódź |
Termy Uniejów | 6:1 | Olimpia Karsznice |
KAS Konstantynów | 4:1 | Bzura Ozorków |
Kolejka 9 | ||
AKS SMS II Łódź | 4:1 | Termy Uniejów |
Iskra Dobroń | 1:2 | Włókniarz Pabianice |
Bzura Ozorków | 2:1 | Orzeł Piątkowisko |
Włókniarz Zgierz | 0:4 | LKS Różyca |
Orzeł Parzęczew | 1:3 | Stal Głowno |
LKS Termy Poddębice | 11:0 | Rosa Rosanów |
GKS Ksawerów | 5:0 | Victoria Rąbień |
Olimpia Karsznice | 1:4 | KAS Konstantynów |
Kolejka 10 | ||
LKS Różyca | 0:3 | GKS Ksawerów |
KAS Konstantynów | 2:1 | AKS SMS II Łódź |
Orzeł Piątkowisko | 0:4 | Olimpia Karsznice |
Iskra Dobroń | 1:1 | Bzura Ozorków |
Rosa Rosanów | 1:3 | Włókniarz Zgierz |
Victoria Rąbień | 0:6 | Orzeł Parzęczew |
Włókniarz Pabianice | 3:2 | Stal Głowno |
Termy Uniejów | 2:6 | LKS Termy Poddębice |
Kolejka 11 | ||
Bzura Ozorków | 0:1 | Włókniarz Pabianice |
AKS SMS II Łódź | 10:1 | Orzeł Piątkowisko |
Olimpia Karsznice | 3:3 | Iskra Dobroń |
LKS Termy Poddębice | 3:0 | KAS Konstantynów |
GKS Ksawerów | 1:1 | Rosa Rosanów |
Orzeł Parzęczew | 1:2 | LKS Różyca |
Stal Głowno | 5:1 | Victoria Rąbień |
Termy Uniejów | 4:7 | Włókniarz Zgierz |
Kolejka 12 | ||
Bzura Ozorków | 2:2 | Olimpia Karsznice |
Włókniarz Pabianice | 7:1 | Victoria Rąbień |
LKS Różyca | 2:1 | Stal Głowno |
Rosa Rosanów | 4:0 | Orzeł Parzęczew |
Orzeł Piątkowisko | 1:10 | LKS Termy Poddębice |
Iskra Dobroń | 0:2 | AKS SMS II Łódź |
Termy Uniejów | 1:5 | GKS Ksawerów |
KAS Konstantynów | 2:1 | Włókniarz Zgierz |
Kolejka 13 | ||
Victoria Rąbień | 0:5 | LKS Różyca |
Stal Głowno | 0:3 | Rosa Rosanów |
Orzeł Parzęczew | 2:2 | Termy Uniejów |
GKS Ksawerów | 4:1 | KAS Konstantynów |
Włókniarz Zgierz | 4:0 | Orzeł Piątkowisko |
LKS Termy Poddębice | 4:1 | Iskra Dobroń |
AKS SMS II Łódź | 4:1 | Bzura Ozorków |
Olimpia Karsznice | 3:5 | Włókniarz Pabianice |
Kolejka 14 | ||
Włókniarz Pabianice | 3:2 | LKS Różyca |
Rosa Rosanów | 0:3 | Victoria Rąbień |
Olimpia Karsznice | 3:1 | AKS SMS II Łódź |
Iskra Dobroń | 4:1 | Włókniarz Zgierz |
Bzura Ozorków | 0:6 | LKS Termy Poddębice |
Orzeł Piątkowisko | 0:6 | GKS Ksawerów |
Termy Uniejów | 1:8 | Stal Głowno |
KAS Konstantynów | 0:2 | Orzeł Parzęczew |
Kolejka 15 | ||
Victoria Rąbień | 2:3 | Termy Uniejów |
AKS SMS II Łódź | 2:2 | Włókniarz Pabianice |
Włókniarz Zgierz | 7:1 | Bzura Ozorków |
LKS Różyca | 3:0 | Rosa Rosanów |
Orzeł Parzęczew | 8:0 | Orzeł Piątkowisko |
Stal Głowno | 3:1 | KAS Konstantynów |
LKS Termy Poddębice | 4:0 | Olimpia Karsznice |
GKS Ksawerów | 8:0 | Iskra Dobroń |
Kolejka 16 | ||
LKS Różyca | 3:1 | Termy Uniejów |
Orzeł Parzęczew | 2:0 | Iskra Dobroń |
Włókniarz Zgierz | 5:1 | Olimpia Karsznice |
Victoria Rąbień | 3:2 | KAS Konstantynów |
Włókniarz Pabianice | 4:0 | Rosa Rosanów |
LKS Termy Poddębice | 5:2 | AKS SMS II Łódź |
Stal Głowno | 12:0 | Orzeł Piątkowisko |
GKS Ksawerów | 6:4 | Bzura Ozorków |
Kolejka 17 | ||
Orzeł Piątkowisko | -:- | Victoria Rąbień |
LKS Termy Poddębice | -:- | Włókniarz Pabianice |
Iskra Dobroń | -:- | Stal Głowno |
Bzura Ozorków | -:- | Orzeł Parzęczew |
KAS Konstantynów | -:- | LKS Różyca |
Termy Uniejów | -:- | Rosa Rosanów |
Olimpia Karsznice | -:- | GKS Ksawerów |
AKS SMS II Łódź | -:- | Włókniarz Zgierz |
Kolejka 18 | ||
Włókniarz Pabianice | -:- | Termy Uniejów |
GKS Ksawerów | -:- | AKS SMS II Łódź |
Stal Głowno | -:- | Bzura Ozorków |
Rosa Rosanów | -:- | KAS Konstantynów |
Victoria Rąbień | -:- | Iskra Dobroń |
LKS Różyca | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Orzeł Parzęczew | -:- | Olimpia Karsznice |
Włókniarz Zgierz | -:- | LKS Termy Poddębice |
Kolejka 19 | ||
AKS SMS II Łódź | -:- | Orzeł Parzęczew |
Orzeł Piątkowisko | -:- | Rosa Rosanów |
Olimpia Karsznice | -:- | Stal Głowno |
KAS Konstantynów | -:- | Termy Uniejów |
Bzura Ozorków | -:- | Victoria Rąbień |
Iskra Dobroń | -:- | LKS Różyca |
LKS Termy Poddębice | -:- | GKS Ksawerów |
Włókniarz Zgierz | -:- | Włókniarz Pabianice |
Kolejka 20 | ||
Stal Głowno | -:- | AKS SMS II Łódź |
Włókniarz Pabianice | -:- | KAS Konstantynów |
GKS Ksawerów | -:- | Włókniarz Zgierz |
LKS Różyca | -:- | Bzura Ozorków |
Rosa Rosanów | -:- | Iskra Dobroń |
Orzeł Parzęczew | -:- | LKS Termy Poddębice |
Victoria Rąbień | -:- | Olimpia Karsznice |
Termy Uniejów | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Kolejka 21 | ||
LKS Termy Poddębice | -:- | Stal Głowno |
Bzura Ozorków | -:- | Rosa Rosanów |
Włókniarz Zgierz | -:- | Orzeł Parzęczew |
Olimpia Karsznice | -:- | LKS Różyca |
GKS Ksawerów | -:- | Włókniarz Pabianice |
AKS SMS II Łódź | -:- | Victoria Rąbień |
Orzeł Piątkowisko | -:- | KAS Konstantynów |
Iskra Dobroń | -:- | Termy Uniejów |
Kolejka 22 | ||
Stal Głowno | -:- | Włókniarz Zgierz |
LKS Różyca | -:- | AKS SMS II Łódź |
KAS Konstantynów | -:- | Iskra Dobroń |
Victoria Rąbień | -:- | LKS Termy Poddębice |
Termy Uniejów | -:- | Bzura Ozorków |
Orzeł Parzęczew | -:- | GKS Ksawerów |
Włókniarz Pabianice | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Rosa Rosanów | -:- | Olimpia Karsznice |
Kolejka 23 | ||
Bzura Ozorków | -:- | KAS Konstantynów |
Olimpia Karsznice | -:- | Termy Uniejów |
Orzeł Parzęczew | -:- | Włókniarz Pabianice |
Iskra Dobroń | -:- | Orzeł Piątkowisko |
GKS Ksawerów | -:- | Stal Głowno |
AKS SMS II Łódź | -:- | Rosa Rosanów |
LKS Termy Poddębice | -:- | LKS Różyca |
Włókniarz Zgierz | -:- | Victoria Rąbień |
Kolejka 24 | ||
Termy Uniejów | -:- | AKS SMS II Łódź |
Rosa Rosanów | -:- | LKS Termy Poddębice |
Stal Głowno | -:- | Orzeł Parzęczew |
LKS Różyca | -:- | Włókniarz Zgierz |
Włókniarz Pabianice | -:- | Iskra Dobroń |
Orzeł Piątkowisko | -:- | Bzura Ozorków |
KAS Konstantynów | -:- | Olimpia Karsznice |
Victoria Rąbień | -:- | GKS Ksawerów |
Kolejka 25 | ||
LKS Termy Poddębice | -:- | Termy Uniejów |
Bzura Ozorków | -:- | Iskra Dobroń |
AKS SMS II Łódź | -:- | KAS Konstantynów |
Olimpia Karsznice | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Włókniarz Zgierz | -:- | Rosa Rosanów |
Orzeł Parzęczew | -:- | Victoria Rąbień |
GKS Ksawerów | -:- | LKS Różyca |
Stal Głowno | -:- | Włókniarz Pabianice |
Kolejka 26 | ||
Włókniarz Zgierz | -:- | Termy Uniejów |
LKS Różyca | -:- | Orzeł Parzęczew |
Victoria Rąbień | -:- | Stal Głowno |
KAS Konstantynów | -:- | LKS Termy Poddębice |
Orzeł Piątkowisko | -:- | AKS SMS II Łódź |
Włókniarz Pabianice | -:- | Bzura Ozorków |
Iskra Dobroń | -:- | Olimpia Karsznice |
Rosa Rosanów | -:- | GKS Ksawerów |
Kolejka 27 | ||
Włókniarz Zgierz | -:- | KAS Konstantynów |
GKS Ksawerów | -:- | Termy Uniejów |
AKS SMS II Łódź | -:- | Iskra Dobroń |
Stal Głowno | -:- | LKS Różyca |
LKS Termy Poddębice | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Orzeł Parzęczew | -:- | Rosa Rosanów |
Victoria Rąbień | -:- | Włókniarz Pabianice |
Olimpia Karsznice | -:- | Bzura Ozorków |
Kolejka 28 | ||
Orzeł Piątkowisko | -:- | Włókniarz Zgierz |
LKS Różyca | -:- | Victoria Rąbień |
Termy Uniejów | -:- | Orzeł Parzęczew |
Iskra Dobroń | -:- | LKS Termy Poddębice |
Bzura Ozorków | -:- | AKS SMS II Łódź |
Włókniarz Pabianice | -:- | Olimpia Karsznice |
KAS Konstantynów | -:- | GKS Ksawerów |
Rosa Rosanów | -:- | Stal Głowno |
Kolejka 29 | ||
Victoria Rąbień | -:- | Rosa Rosanów |
LKS Różyca | -:- | Włókniarz Pabianice |
Włókniarz Zgierz | -:- | Iskra Dobroń |
AKS SMS II Łódź | -:- | Olimpia Karsznice |
LKS Termy Poddębice | -:- | Bzura Ozorków |
Orzeł Parzęczew | -:- | KAS Konstantynów |
Stal Głowno | -:- | Termy Uniejów |
GKS Ksawerów | -:- | Orzeł Piątkowisko |
Kolejka 30 | ||
Olimpia Karsznice | -:- | LKS Termy Poddębice |
Orzeł Piątkowisko | -:- | Orzeł Parzęczew |
KAS Konstantynów | -:- | Stal Głowno |
Włókniarz Pabianice | -:- | AKS SMS II Łódź |
Iskra Dobroń | -:- | GKS Ksawerów |
Rosa Rosanów | -:- | LKS Różyca |
Bzura Ozorków | -:- | Włókniarz Zgierz |
Termy Uniejów | -:- | Victoria Rąbień |