Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Saints Łódź5:0Grabka Grabica
Włókniarz II Pabianice8:0Jutrzenka Bychlew
Kolejarz Łódź2:2Milan Club Polonia Łódź
Start Łódź4:0LKS Czarnocin
Jagiellonia Tuszyn8:0Tęcza Janków
GLKS Dłutów3:5AMII Nowosolna Łódź
Kolejka 2
Milan Club Polonia Łódź3:5Pionier Baby
Tęcza Janków2:4GLKS Dłutów
Grabka Grabica1:6Start Łódź
AMII Nowosolna Łódź5:1Włókniarz II Pabianice
LKS Czarnocin1:1Jagiellonia Tuszyn
Kolejarz Łódź1:2Saints Łódź
Kolejka 3
Start Łódź1:3Kolejarz Łódź
Jagiellonia Tuszyn3:0Grabka Grabica
GLKS Dłutów5:2LKS Czarnocin
Saints Łódź8:0Milan Club Polonia Łódź
Pionier Baby1:4Jutrzenka Bychlew
Włókniarz II Pabianice6:1Tęcza Janków
Kolejka 4
Grabka Grabica1:0GLKS Dłutów
Milan Club Polonia Łódź2:3Jutrzenka Bychlew
Kolejarz Łódź5:1Jagiellonia Tuszyn
LKS Czarnocin4:3Włókniarz II Pabianice
AMII Nowosolna Łódź3:0Pionier Baby
Saints Łódź2:2Start Łódź
Kolejka 5
Jutrzenka Bychlew2:3AMII Nowosolna Łódź
Start Łódź6:0Milan Club Polonia Łódź
GLKS Dłutów5:0Kolejarz Łódź
Włókniarz II Pabianice3:1Grabka Grabica
Pionier Baby5:3Tęcza Janków
Jagiellonia Tuszyn4:1Saints Łódź
Kolejka 6
Milan Club Polonia Łódź2:7AMII Nowosolna Łódź
Tęcza Janków2:1Jutrzenka Bychlew
LKS Czarnocin2:4Pionier Baby
Kolejarz Łódź4:2Włókniarz II Pabianice
Saints Łódź4:1GLKS Dłutów
Start Łódź0:3Jagiellonia Tuszyn
Kolejka 7
Pionier Baby3:2Grabka Grabica
Jagiellonia Tuszyn3:0Milan Club Polonia Łódź
GLKS Dłutów0:1Start Łódź
Włókniarz II Pabianice1:2Saints Łódź
Jutrzenka Bychlew7:4LKS Czarnocin
AMII Nowosolna Łódź4:0Tęcza Janków
Kolejka 8
Start Łódź1:3Włókniarz II Pabianice
Milan Club Polonia Łódź0:1Tęcza Janków
Grabka Grabica2:3Jutrzenka Bychlew
Kolejarz Łódź1:1Pionier Baby
Jagiellonia Tuszyn0:3GLKS Dłutów
LKS Czarnocin1:1AMII Nowosolna Łódź
Kolejka 9
Włókniarz II Pabianice7:1Jagiellonia Tuszyn
Pionier Baby0:2Saints Łódź
Tęcza Janków2:1LKS Czarnocin
GLKS Dłutów2:2Milan Club Polonia Łódź
Jutrzenka Bychlew1:7Kolejarz Łódź
AMII Nowosolna Łódź2:1Grabka Grabica
Kolejka 10
Grabka Grabica2:6Tęcza Janków
Milan Club Polonia Łódź3:0LKS Czarnocin
Kolejarz Łódź4:4AMII Nowosolna Łódź
Saints Łódź6:0Jutrzenka Bychlew
Start Łódź2:2Pionier Baby
GLKS Dłutów2:4Włókniarz II Pabianice
Kolejka 11
Włókniarz II Pabianice10:1Milan Club Polonia Łódź
Pionier Baby3:3Jagiellonia Tuszyn
Jutrzenka Bychlew6:0Start Łódź
Tęcza Janków3:5Kolejarz Łódź
AMII Nowosolna Łódź1:1Saints Łódź
LKS Czarnocin1:1Grabka Grabica
Kolejka 12
Milan Club Polonia Łódź1:3Grabka Grabica
Kolejarz Łódź7:0LKS Czarnocin
Saints Łódź9:2Tęcza Janków
Start Łódź1:1AMII Nowosolna Łódź
Jagiellonia Tuszyn2:2Jutrzenka Bychlew
GLKS Dłutów4:1Pionier Baby
Kolejka 13
Pionier Baby2:5Włókniarz II Pabianice
Tęcza Janków0:2Start Łódź
Grabka Grabica2:2Kolejarz Łódź
Jutrzenka Bychlew1:1GLKS Dłutów
AMII Nowosolna Łódź2:5Jagiellonia Tuszyn
LKS Czarnocin0:3Saints Łódź

Do rozegrania