Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Sokół Goszczanów4:3Jutrzenka Warta
Warta Osjaków1:4Złoczewia Złoczew
Hetman Rusiec1:5MLKS Konopnica
TS Janiszewice4:4Piast Błaszki
KS Karsznice1:4Warta Działoszyn
LZS Brąszewice4:2Słowian Dworszowice
Czarni Rząśnia5:0Prosna Wieruszów
Tęcza Brodnia2:3Warta II Sieradz
Kolejka 2
MLKS Konopnica4:4Piast Błaszki
Złoczewia Złoczew4:0TS Janiszewice
Prosna Wieruszów4:0Warta Osjaków
Jutrzenka Warta2:5Czarni Rząśnia
Słowian Dworszowice1:5Sokół Goszczanów
Warta II Sieradz7:0KS Karsznice
Warta Działoszyn1:0LZS Brąszewice
Hetman Rusiec1:5Tęcza Brodnia
Kolejka 3
Piast Błaszki0:4Złoczewia Złoczew
LZS Brąszewice2:1Warta II Sieradz
Tęcza Brodnia6:0MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia5:0Słowian Dworszowice
Warta Osjaków1:3Jutrzenka Warta
TS Janiszewice0:1Prosna Wieruszów
KS Karsznice2:1Hetman Rusiec
Sokół Goszczanów2:4Warta Działoszyn
Kolejka 4
MLKS Konopnica0:5Złoczewia Złoczew
Prosna Wieruszów2:0Piast Błaszki
Jutrzenka Warta3:1TS Janiszewice
Słowian Dworszowice0:4Warta Osjaków
Hetman Rusiec1:6LZS Brąszewice
Tęcza Brodnia3:3KS Karsznice
Warta Działoszyn1:0Czarni Rząśnia
Warta II Sieradz8:2Sokół Goszczanów
Kolejka 5
Sokół Goszczanów1:0Hetman Rusiec
Warta Osjaków0:0Warta Działoszyn
Piast Błaszki2:1Jutrzenka Warta
KS Karsznice4:2MLKS Konopnica
LZS Brąszewice2:3Tęcza Brodnia
Czarni Rząśnia2:3Warta II Sieradz
TS Janiszewice4:2Słowian Dworszowice
Złoczewia Złoczew2:1Prosna Wieruszów
Kolejka 6
Jutrzenka Warta2:2Złoczewia Złoczew
Słowian Dworszowice4:1Piast Błaszki
Warta Działoszyn2:3TS Janiszewice
Warta II Sieradz6:1Warta Osjaków
Hetman Rusiec3:4Czarni Rząśnia
Tęcza Brodnia2:1Sokół Goszczanów
LZS Brąszewice3:0KS Karsznice
MLKS Konopnica0:1Prosna Wieruszów
Kolejka 7
Sokół Goszczanów4:4KS Karsznice
Warta Osjaków3:1Hetman Rusiec
TS Janiszewice1:2Warta II Sieradz
Piast Błaszki0:6Warta Działoszyn
LZS Brąszewice1:3MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia3:4Tęcza Brodnia
Złoczewia Złoczew3:1Słowian Dworszowice
Prosna Wieruszów2:2Jutrzenka Warta
Kolejka 8
Słowian Dworszowice3:1Prosna Wieruszów
Tęcza Brodnia3:0Warta Osjaków
KS Karsznice0:0Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica0:5Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn3:1Złoczewia Złoczew
Warta II Sieradz1:1Piast Błaszki
Hetman Rusiec4:2TS Janiszewice
LZS Brąszewice2:2Sokół Goszczanów
Kolejka 9
Warta Osjaków4:4KS Karsznice
Sokół Goszczanów0:2MLKS Konopnica
Czarni Rząśnia5:1LZS Brąszewice
TS Janiszewice2:1Tęcza Brodnia
Piast Błaszki6:2Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew0:2Warta II Sieradz
Prosna Wieruszów2:1Warta Działoszyn
Jutrzenka Warta5:1Słowian Dworszowice
Kolejka 10
Warta II Sieradz4:1Prosna Wieruszów
Hetman Rusiec0:6Złoczewia Złoczew
Sokół Goszczanów3:2Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica2:0Słowian Dworszowice
Warta Działoszyn1:1Jutrzenka Warta
Tęcza Brodnia3:4Piast Błaszki
KS Karsznice2:4TS Janiszewice
LZS Brąszewice4:0Warta Osjaków
Kolejka 11
Czarni Rząśnia1:0MLKS Konopnica
Warta Osjaków3:2Sokół Goszczanów
TS Janiszewice2:1LZS Brąszewice
Piast Błaszki3:2KS Karsznice
Złoczewia Złoczew4:2Tęcza Brodnia
Prosna Wieruszów3:1Hetman Rusiec
Jutrzenka Warta1:3Warta II Sieradz
Słowian Dworszowice1:10Warta Działoszyn
Kolejka 12
MLKS Konopnica2:6Warta Działoszyn
Sokół Goszczanów1:5TS Janiszewice
Czarni Rząśnia6:1Warta Osjaków
Warta II Sieradz3:0Słowian Dworszowice
Hetman Rusiec1:7Jutrzenka Warta
Tęcza Brodnia5:0Prosna Wieruszów
KS Karsznice0:2Złoczewia Złoczew
LZS Brąszewice2:4Piast Błaszki
Kolejka 13
Warta Osjaków2:1MLKS Konopnica
Piast Błaszki4:0Sokół Goszczanów
Jutrzenka Warta4:2Tęcza Brodnia
TS Janiszewice0:1Czarni Rząśnia
Złoczewia Złoczew0:1LZS Brąszewice
Prosna Wieruszów1:3KS Karsznice
Słowian Dworszowice2:0Hetman Rusiec
Warta Działoszyn0:3Warta II Sieradz
Kolejka 14
MLKS Konopnica0:10Warta II Sieradz
Sokół Goszczanów1:3Złoczewia Złoczew
Warta Osjaków0:5TS Janiszewice
Tęcza Brodnia5:4Słowian Dworszowice
KS Karsznice1:6Jutrzenka Warta
LZS Brąszewice0:5Prosna Wieruszów
Czarni Rząśnia1:0Piast Błaszki
Hetman Rusiec1:0Warta Działoszyn
Kolejka 15
TS Janiszewice1:0MLKS Konopnica
Słowian Dworszowice3:0KS Karsznice
Warta Działoszyn0:1Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz6:0Hetman Rusiec
Piast Błaszki4:4Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew1:2Czarni Rząśnia
Prosna Wieruszów2:0Sokół Goszczanów
Jutrzenka Warta5:2LZS Brąszewice

Do rozegrania

Kolejka 16
Piast Błaszki-:-TS Janiszewice
Złoczewia Złoczew-:-Warta Osjaków
Warta II Sieradz-:-Tęcza Brodnia
MLKS Konopnica-:-Hetman Rusiec
Jutrzenka Warta-:-Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice-:-LZS Brąszewice
Prosna Wieruszów-:-Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn-:-KS Karsznice
Kolejka 17
Tęcza Brodnia-:-Hetman Rusiec
LZS Brąszewice-:-Warta Działoszyn
Czarni Rząśnia-:-Jutrzenka Warta
Piast Błaszki-:-MLKS Konopnica
Warta Osjaków-:-Prosna Wieruszów
Sokół Goszczanów-:-Słowian Dworszowice
KS Karsznice-:-Warta II Sieradz
TS Janiszewice-:-Złoczewia Złoczew
Kolejka 18
Słowian Dworszowice-:-Czarni Rząśnia
Hetman Rusiec-:-KS Karsznice
Warta Działoszyn-:-Sokół Goszczanów
MLKS Konopnica-:-Tęcza Brodnia
Prosna Wieruszów-:-TS Janiszewice
Jutrzenka Warta-:-Warta Osjaków
Warta II Sieradz-:-LZS Brąszewice
Złoczewia Złoczew-:-Piast Błaszki
Kolejka 19
Czarni Rząśnia-:-Warta Działoszyn
Sokół Goszczanów-:-Warta II Sieradz
LZS Brąszewice-:-Hetman Rusiec
TS Janiszewice-:-Jutrzenka Warta
Złoczewia Złoczew-:-MLKS Konopnica
Piast Błaszki-:-Prosna Wieruszów
Warta Osjaków-:-Słowian Dworszowice
KS Karsznice-:-Tęcza Brodnia
Kolejka 20
Warta II Sieradz-:-Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica-:-KS Karsznice
Tęcza Brodnia-:-LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice-:-TS Janiszewice
Prosna Wieruszów-:-Złoczewia Złoczew
Jutrzenka Warta-:-Piast Błaszki
Hetman Rusiec-:-Sokół Goszczanów
Warta Działoszyn-:-Warta Osjaków
Kolejka 21
Czarni Rząśnia-:-Hetman Rusiec
KS Karsznice-:-LZS Brąszewice
Prosna Wieruszów-:-MLKS Konopnica
Piast Błaszki-:-Słowian Dworszowice
Sokół Goszczanów-:-Tęcza Brodnia
TS Janiszewice-:-Warta Działoszyn
Warta Osjaków-:-Warta II Sieradz
Złoczewia Złoczew-:-Jutrzenka Warta
Kolejka 22
Tęcza Brodnia-:-Czarni Rząśnia
MLKS Konopnica-:-LZS Brąszewice
Jutrzenka Warta-:-Prosna Wieruszów
Słowian Dworszowice-:-Złoczewia Złoczew
Warta Działoszyn-:-Piast Błaszki
KS Karsznice-:-Sokół Goszczanów
Warta II Sieradz-:-TS Janiszewice
Hetman Rusiec-:-Warta Osjaków
Kolejka 23
TS Janiszewice-:-Hetman Rusiec
Czarni Rząśnia-:-KS Karsznice
Sokół Goszczanów-:-LZS Brąszewice
Jutrzenka Warta-:-MLKS Konopnica
Warta Osjaków-:-Tęcza Brodnia
Złoczewia Złoczew-:-Warta Działoszyn
Piast Błaszki-:-Warta II Sieradz
Prosna Wieruszów-:-Słowian Dworszowice
Kolejka 24
LZS Brąszewice-:-Czarni Rząśnia
Słowian Dworszowice-:-Jutrzenka Warta
Hetman Rusiec-:-Piast Błaszki
Warta Działoszyn-:-Prosna Wieruszów
Tęcza Brodnia-:-TS Janiszewice
Warta II Sieradz-:-Złoczewia Złoczew
MLKS Konopnica-:-Sokół Goszczanów
KS Karsznice-:-Warta Osjaków
Kolejka 25
TS Janiszewice-:-KS Karsznice
Warta Osjaków-:-LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice-:-MLKS Konopnica
Złoczewia Złoczew-:-Hetman Rusiec
Czarni Rząśnia-:-Sokół Goszczanów
Prosna Wieruszów-:-Warta II Sieradz
Piast Błaszki-:-Tęcza Brodnia
Jutrzenka Warta-:-Warta Działoszyn
Kolejka 26
Warta II Sieradz-:-Jutrzenka Warta
MLKS Konopnica-:-Czarni Rząśnia
Sokół Goszczanów-:-Warta Osjaków
Tęcza Brodnia-:-Złoczewia Złoczew
Warta Działoszyn-:-Słowian Dworszowice
LZS Brąszewice-:-TS Janiszewice
Hetman Rusiec-:-Prosna Wieruszów
KS Karsznice-:-Piast Błaszki
Kolejka 27
Warta Działoszyn-:-MLKS Konopnica
TS Janiszewice-:-Sokół Goszczanów
Słowian Dworszowice-:-Warta II Sieradz
Prosna Wieruszów-:-Tęcza Brodnia
Warta Osjaków-:-Czarni Rząśnia
Jutrzenka Warta-:-Hetman Rusiec
Złoczewia Złoczew-:-KS Karsznice
Piast Błaszki-:-LZS Brąszewice
Kolejka 28
MLKS Konopnica-:-Warta Osjaków
Sokół Goszczanów-:-Piast Błaszki
LZS Brąszewice-:-Złoczewia Złoczew
Tęcza Brodnia-:-Jutrzenka Warta
Warta II Sieradz-:-Warta Działoszyn
Hetman Rusiec-:-Słowian Dworszowice
Czarni Rząśnia-:-TS Janiszewice
KS Karsznice-:-Prosna Wieruszów
Kolejka 29
TS Janiszewice-:-Warta Osjaków
Złoczewia Złoczew-:-Sokół Goszczanów
Jutrzenka Warta-:-KS Karsznice
Prosna Wieruszów-:-LZS Brąszewice
Słowian Dworszowice-:-Tęcza Brodnia
Warta II Sieradz-:-MLKS Konopnica
Piast Błaszki-:-Czarni Rząśnia
Warta Działoszyn-:-Hetman Rusiec
Kolejka 30
Hetman Rusiec-:-Warta II Sieradz
Czarni Rząśnia-:-Złoczewia Złoczew
MLKS Konopnica-:-TS Janiszewice
Tęcza Brodnia-:-Warta Działoszyn
LZS Brąszewice-:-Jutrzenka Warta
Warta Osjaków-:-Piast Błaszki
Sokół Goszczanów-:-Prosna Wieruszów
KS Karsznice-:-Słowian Dworszowice