Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Korona Łaguszew2:2Olimpia Chąśno
GLKS Wołucza3:0Unia II Skierniewice
Widok Skierniewice2:3Manchatan N. Kawęczyn
Olimpia Jeżów4:3Start Brzeziny
Orlęta Cielądz1:2Pelikan II Łowicz
Olimpia Niedźwiada1:0GKS Bedlno
Pogoń Bełchów1:5Mazovia Rawa Maz.
Jutrzenka Drzewce11:0Juvenia Wysokienice
Kolejka 2
GKS Bedlno0:3Pogoń Bełchów
Olimpia Chąśno5:0Orlęta Cielądz
Manchatan N. Kawęczyn7:1Juvenia Wysokienice
Mazovia Rawa Maz.1:6Jutrzenka Drzewce
Pelikan II Łowicz0:4GLKS Wołucza
Start Brzeziny1:1Korona Łaguszew
Widok Skierniewice5:1Olimpia Jeżów
Unia II Skierniewice3:0Olimpia Niedźwiada
Kolejka 3
Juvenia Wysokienice1:5Mazovia Rawa Maz.
Orlęta Cielądz0:4Start Brzeziny
Olimpia Jeżów0:2Manchatan N. Kawęczyn
GLKS Wołucza0:0Olimpia Chąśno
Olimpia Niedźwiada1:3Pelikan II Łowicz
Pogoń Bełchów1:2Unia II Skierniewice
Jutrzenka Drzewce5:1GKS Bedlno
Korona Łaguszew3:6Widok Skierniewice
Kolejka 4
Manchatan N. Kawęczyn4:3Mazovia Rawa Maz.
GKS Bedlno6:1Juvenia Wysokienice
Unia II Skierniewice0:3Jutrzenka Drzewce
Olimpia Chąśno1:0Olimpia Niedźwiada
Olimpia Jeżów4:0Korona Łaguszew
Pelikan II Łowicz3:2Pogoń Bełchów
Start Brzeziny1:2GLKS Wołucza
Widok Skierniewice5:2Orlęta Cielądz
Kolejka 5
Jutrzenka Drzewce4:0Pelikan II Łowicz
Olimpia Niedźwiada1:5Start Brzeziny
Mazovia Rawa Maz.4:0GKS Bedlno
Juvenia Wysokienice3:0Unia II Skierniewice
Korona Łaguszew2:1Manchatan N. Kawęczyn
Orlęta Cielądz4:3Olimpia Jeżów
GLKS Wołucza1:1Widok Skierniewice
Pogoń Bełchów1:8Olimpia Chąśno
Kolejka 6
Korona Łaguszew3:3Orlęta Cielądz
Olimpia Jeżów1:0GLKS Wołucza
Start Brzeziny8:1Pogoń Bełchów
Olimpia Chąśno0:2Jutrzenka Drzewce
Pelikan II Łowicz10:0Juvenia Wysokienice
Unia II Skierniewice3:4Mazovia Rawa Maz.
Manchatan N. Kawęczyn3:1GKS Bedlno
Widok Skierniewice3:0Olimpia Niedźwiada
Kolejka 7
Pogoń Bełchów0:5Widok Skierniewice
Orlęta Cielądz1:0Manchatan N. Kawęczyn
Olimpia Niedźwiada1:1Olimpia Jeżów
Jutrzenka Drzewce0:0Start Brzeziny
Juvenia Wysokienice1:4Olimpia Chąśno
GLKS Wołucza3:2Korona Łaguszew
Mazovia Rawa Maz.3:2Pelikan II Łowicz
GKS Bedlno0:1Unia II Skierniewice
Kolejka 8
Pelikan II Łowicz3:1GKS Bedlno
Olimpia Chąśno3:4Mazovia Rawa Maz.
Olimpia Jeżów5:2Pogoń Bełchów
Korona Łaguszew2:3Olimpia Niedźwiada
Orlęta Cielądz1:5GLKS Wołucza
Manchatan N. Kawęczyn3:1Unia II Skierniewice
Start Brzeziny10:0Juvenia Wysokienice
Widok Skierniewice2:0Jutrzenka Drzewce
Kolejka 9
Juvenia Wysokienice0:5Widok Skierniewice
Jutrzenka Drzewce3:1Olimpia Jeżów
Pogoń Bełchów0:2Korona Łaguszew
Olimpia Niedźwiada5:0Orlęta Cielądz
Unia II Skierniewice0:1Pelikan II Łowicz
GKS Bedlno1:2Olimpia Chąśno
Mazovia Rawa Maz.1:4Start Brzeziny
GLKS Wołucza2:2Manchatan N. Kawęczyn
Kolejka 10
Widok Skierniewice1:0Mazovia Rawa Maz.
Manchatan N. Kawęczyn2:0Pelikan II Łowicz
Olimpia Chąśno4:1Unia II Skierniewice
Olimpia Jeżów3:3Juvenia Wysokienice
Korona Łaguszew1:5Jutrzenka Drzewce
Orlęta Cielądz1:1Pogoń Bełchów
Start Brzeziny5:1GKS Bedlno
GLKS Wołucza2:0Olimpia Niedźwiada
Kolejka 11
Olimpia Niedźwiada7:3Manchatan N. Kawęczyn
Jutrzenka Drzewce7:0Orlęta Cielądz
Juvenia Wysokienice2:6Korona Łaguszew
Unia II Skierniewice2:4Start Brzeziny
Pelikan II Łowicz1:0Olimpia Chąśno
Pogoń Bełchów2:4GLKS Wołucza
Mazovia Rawa Maz.0:2Olimpia Jeżów
GKS Bedlno0:1Widok Skierniewice
Kolejka 12
Widok Skierniewice2:1Unia II Skierniewice
Korona Łaguszew1:7Mazovia Rawa Maz.
Orlęta Cielądz3:3Juvenia Wysokienice
Olimpia Niedźwiada2:1Pogoń Bełchów
Manchatan N. Kawęczyn2:3Olimpia Chąśno
Start Brzeziny3:0Pelikan II Łowicz
Olimpia Jeżów3:1GKS Bedlno
GLKS Wołucza1:4Jutrzenka Drzewce
Kolejka 13
Juvenia Wysokienice1:1GLKS Wołucza
Unia II Skierniewice3:6Olimpia Jeżów
Pelikan II Łowicz2:3Widok Skierniewice
Olimpia Chąśno2:1Start Brzeziny
Jutrzenka Drzewce5:0Olimpia Niedźwiada
Mazovia Rawa Maz.1:3Orlęta Cielądz
GKS Bedlno4:1Korona Łaguszew
Pogoń Bełchów3:0Manchatan N. Kawęczyn
Kolejka 14
Manchatan N. Kawęczyn3:2Start Brzeziny
Olimpia Jeżów2:1Pelikan II Łowicz
Korona Łaguszew4:3Unia II Skierniewice
Orlęta Cielądz1:1GKS Bedlno
Olimpia Niedźwiada8:2Juvenia Wysokienice
Pogoń Bełchów1:8Jutrzenka Drzewce
Widok Skierniewice0:1Olimpia Chąśno
GLKS Wołucza1:1Mazovia Rawa Maz.
Kolejka 15
Juvenia Wysokienice2:4Pogoń Bełchów
Mazovia Rawa Maz.1:3Olimpia Niedźwiada
Unia II Skierniewice1:0Orlęta Cielądz
Pelikan II Łowicz7:1Korona Łaguszew
Olimpia Chąśno1:2Olimpia Jeżów
GKS Bedlno2:1GLKS Wołucza
Start Brzeziny1:0Widok Skierniewice
Jutrzenka Drzewce4:0Manchatan N. Kawęczyn

Do rozegrania