Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Włókniarz Moszczenica2:0Orzeł Parzęczew
PGE GKS II Bełchatów9:0Astoria Szczerców
Szczerbiec Wolbórz2:1Świt Kamieńsk
Start Lgota Wielka4:1LKS Lubochnia
Omega II Kleszczów2:2Polonia Gorzędów
UKS Concordia 1909 Piotrków1:3Ceramika Opoczno
IKS Inowłódz2:1Pilica Przedbórz
MGKS Drzewica0:3Stal Niewiadów
Kolejka 2
Włókniarz Moszczenica6:1UKS Concordia 1909 Piotrków
Orzeł Parzęczew0:3Polonia Gorzędów
LKS Lubochnia4:0Omega II Kleszczów
Stal Niewiadów3:0Start Lgota Wielka
Świt Kamieńsk5:3MGKS Drzewica
Astoria Szczerców1:2Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz1:1PGE GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno4:1IKS Inowłódz
Kolejka 3
IKS Inowłódz1:1Włókniarz Moszczenica
PGE GKS II Bełchatów5:1Ceramika Opoczno
Polonia Gorzędów4:2LKS Lubochnia
Start Lgota Wielka2:0Świt Kamieńsk
Omega II Kleszczów1:4Stal Niewiadów
UKS Concordia 1909 Piotrków1:1Orzeł Parzęczew
Szczerbiec Wolbórz1:2Pilica Przedbórz
MGKS Drzewica2:0Astoria Szczerców
Kolejka 4
UKS Concordia 1909 Piotrków4:0IKS Inowłódz
Włókniarz Moszczenica4:3PGE GKS II Bełchatów
Ceramika Opoczno1:0Szczerbiec Wolbórz
Pilica Przedbórz1:0MGKS Drzewica
Astoria Szczerców1:0Start Lgota Wielka
Świt Kamieńsk3:3Omega II Kleszczów
Stal Niewiadów9:0Polonia Gorzędów
Orzeł Parzęczew4:1LKS Lubochnia
Kolejka 5
IKS Inowłódz3:3Orzeł Parzęczew
PGE GKS II Bełchatów5:0UKS Concordia 1909 Piotrków
Szczerbiec Wolbórz2:1Włókniarz Moszczenica
MGKS Drzewica1:3Ceramika Opoczno
Start Lgota Wielka0:2Pilica Przedbórz
Omega II Kleszczów2:1Astoria Szczerców
Polonia Gorzędów0:4Świt Kamieńsk
LKS Lubochnia1:2Stal Niewiadów
Kolejka 6
Włókniarz Moszczenica5:5MGKS Drzewica
IKS Inowłódz0:3PGE GKS II Bełchatów
Orzeł Parzęczew0:1Stal Niewiadów
Astoria Szczerców0:0Polonia Gorzędów
Pilica Przedbórz3:0Omega II Kleszczów
Ceramika Opoczno4:2Start Lgota Wielka
UKS Concordia 1909 Piotrków1:3Szczerbiec Wolbórz
Świt Kamieńsk2:1LKS Lubochnia
Kolejka 7
MGKS Drzewica3:0UKS Concordia 1909 Piotrków
Start Lgota Wielka5:2Włókniarz Moszczenica
Omega II Kleszczów0:3Ceramika Opoczno
PGE GKS II Bełchatów5:1Orzeł Parzęczew
Szczerbiec Wolbórz3:0IKS Inowłódz
Polonia Gorzędów1:4Pilica Przedbórz
LKS Lubochnia0:7Astoria Szczerców
Stal Niewiadów5:0Świt Kamieńsk
Kolejka 8
IKS Inowłódz1:1MGKS Drzewica
PGE GKS II Bełchatów2:0Szczerbiec Wolbórz
UKS Concordia 1909 Piotrków2:0Start Lgota Wielka
Ceramika Opoczno1:1Polonia Gorzędów
Włókniarz Moszczenica4:0Omega II Kleszczów
Orzeł Parzęczew2:2Świt Kamieńsk
Astoria Szczerców2:3Stal Niewiadów
Pilica Przedbórz3:1LKS Lubochnia
Kolejka 9
Szczerbiec Wolbórz2:0Orzeł Parzęczew
Omega II Kleszczów2:1UKS Concordia 1909 Piotrków
LKS Lubochnia2:12Ceramika Opoczno
Stal Niewiadów2:0Pilica Przedbórz
Świt Kamieńsk1:1Astoria Szczerców
MGKS Drzewica2:2PGE GKS II Bełchatów
Start Lgota Wielka2:0IKS Inowłódz
Polonia Gorzędów4:3Włókniarz Moszczenica
Kolejka 10
Włókniarz Moszczenica4:1LKS Lubochnia
PGE GKS II Bełchatów1:0Start Lgota Wielka
Orzeł Parzęczew2:2Astoria Szczerców
Pilica Przedbórz3:2Świt Kamieńsk
Ceramika Opoczno2:3Stal Niewiadów
UKS Concordia 1909 Piotrków1:1Polonia Gorzędów
IKS Inowłódz4:3Omega II Kleszczów
Szczerbiec Wolbórz1:1MGKS Drzewica
Kolejka 11
Start Lgota Wielka2:0Szczerbiec Wolbórz
Omega II Kleszczów2:0PGE GKS II Bełchatów
MGKS Drzewica1:0Orzeł Parzęczew
Polonia Gorzędów0:2IKS Inowłódz
LKS Lubochnia0:1UKS Concordia 1909 Piotrków
Stal Niewiadów5:3Włókniarz Moszczenica
Świt Kamieńsk2:5Ceramika Opoczno
Astoria Szczerców1:4Pilica Przedbórz
Kolejka 12
Włókniarz Moszczenica4:3Świt Kamieńsk
IKS Inowłódz2:1LKS Lubochnia
PGE GKS II Bełchatów3:0Polonia Gorzędów
Orzeł Parzęczew1:2Pilica Przedbórz
Ceramika Opoczno3:1Astoria Szczerców
UKS Concordia 1909 Piotrków1:5Stal Niewiadów
Szczerbiec Wolbórz1:0Omega II Kleszczów
MGKS Drzewica8:2Start Lgota Wielka
Kolejka 13
Omega II Kleszczów3:0MGKS Drzewica
Pilica Przedbórz1:2Ceramika Opoczno
Start Lgota Wielka2:1Orzeł Parzęczew
Polonia Gorzędów1:0Szczerbiec Wolbórz
LKS Lubochnia4:1PGE GKS II Bełchatów
Stal Niewiadów5:0IKS Inowłódz
Świt Kamieńsk1:1UKS Concordia 1909 Piotrków
Astoria Szczerców2:2Włókniarz Moszczenica
Kolejka 14
Włókniarz Moszczenica4:1Pilica Przedbórz
PGE GKS II Bełchatów4:0Stal Niewiadów
Start Lgota Wielka2:0Omega II Kleszczów
Orzeł Parzęczew0:0Ceramika Opoczno
UKS Concordia 1909 Piotrków2:2Astoria Szczerców
IKS Inowłódz1:0Świt Kamieńsk
Szczerbiec Wolbórz4:2LKS Lubochnia
MGKS Drzewica3:1Polonia Gorzędów
Kolejka 15
Polonia Gorzędów2:1Start Lgota Wielka
Omega II Kleszczów2:0Orzeł Parzęczew
Ceramika Opoczno1:4Włókniarz Moszczenica
LKS Lubochnia0:6MGKS Drzewica
Świt Kamieńsk1:7PGE GKS II Bełchatów
Astoria Szczerców6:2IKS Inowłódz
Pilica Przedbórz1:0UKS Concordia 1909 Piotrków
Stal Niewiadów2:1Szczerbiec Wolbórz

Do rozegrania