Kolejka 1 | ||
Grom Powodów | 3:1 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
LKS Gieczno | 1:6 | Termy II Poddębice |
GKS Byszew | 0:3 | LKS Modlna |
Kanarki Małachowice | 6:1 | Sokół Skromnica |
Górnik Łęczyca | 7:2 | Orzeł Wróblew |
Kolejka 2 | ||
Sokół Skromnica | 3:6 | Fair Play Kutno |
LKS Modlna | 1:6 | Kanarki Małachowice |
Orzeł Wróblew | 6:1 | GKS Byszew |
Termy II Poddębice | 2:7 | Górnik Łęczyca |
LKS Gieczno | 0:9 | Grom Powodów |
Kolejka 3 | ||
GKS Byszew | 0:4 | Termy II Poddębice |
Fair Play Kutno | 5:2 | LKS Modlna |
LKS Gieczno | 1:5 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Górnik Łęczyca | 6:2 | Grom Powodów |
Kanarki Małachowice | 5:0 | Orzeł Wróblew |
Kolejka 4 | ||
Iskra Góra św. Małgorzaty | 5:0 | Sokół Skromnica |
Orzeł Wróblew | 3:2 | Fair Play Kutno |
Termy II Poddębice | 4:3 | Kanarki Małachowice |
GKS Byszew | 2:5 | Grom Powodów |
LKS Gieczno | 0:16 | Górnik Łęczyca |
Kolejka 5 | ||
GKS Byszew | 7:1 | LKS Gieczno |
Fair Play Kutno | 1:5 | Termy II Poddębice |
Sokół Skromnica | 3:6 | LKS Modlna |
Górnik Łęczyca | 2:0 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Kanarki Małachowice | 7:3 | Grom Powodów |
Kolejka 6 | ||
Grom Powodów | 8:3 | Fair Play Kutno |
Iskra Góra św. Małgorzaty | 3:0 | LKS Modlna |
Orzeł Wróblew | 7:4 | Sokół Skromnica |
LKS Gieczno | 0:18 | Kanarki Małachowice |
Górnik Łęczyca | 6:0 | GKS Byszew |
Kolejka 7 | ||
GKS Byszew | 3:1 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Kanarki Małachowice | 1:3 | Górnik Łęczyca |
Fair Play Kutno | 3:1 | LKS Gieczno |
Sokół Skromnica | 5:2 | Termy II Poddębice |
LKS Modlna | 5:0 | Orzeł Wróblew |
Kolejka 8 | ||
Iskra Góra św. Małgorzaty | 0:0 | Orzeł Wróblew |
Termy II Poddębice | 2:0 | LKS Modlna |
Sokół Skromnica | 0:5 | Grom Powodów |
GKS Byszew | 2:5 | Kanarki Małachowice |
Górnik Łęczyca | 5:0 | Fair Play Kutno |
Kolejka 9 | ||
Kanarki Małachowice | 2:4 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Fair Play Kutno | 3:0 | GKS Byszew |
Sokół Skromnica | 3:1 | LKS Gieczno |
LKS Modlna | 0:8 | Grom Powodów |
Orzeł Wróblew | 2:5 | Termy II Poddębice |
Kolejka 10 | ||
Iskra Góra św. Małgorzaty | 0:5 | Termy II Poddębice |
Orzeł Wróblew | 1:5 | Grom Powodów |
LKS Gieczno | 7:0 | LKS Modlna |
Kanarki Małachowice | 4:3 | Fair Play Kutno |
Górnik Łęczyca | 3:0 | Sokół Skromnica |
Kolejka 11 | ||
Sokół Skromnica | 3:0 | GKS Byszew |
LKS Modlna | 4:2 | Górnik Łęczyca |
Orzeł Wróblew | 8:4 | LKS Gieczno |
Termy II Poddębice | 7:2 | Grom Powodów |
Fair Play Kutno | 2:1 | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Kolejka 12 | ||
Orzeł Wróblew | 1:3 | Górnik Łęczyca |
LKS Modlna | 4:0 | GKS Byszew |
Iskra Góra św. Małgorzaty | 0:1 | Grom Powodów |
Sokół Skromnica | 1:1 | Kanarki Małachowice |
Termy II Poddębice | 15:1 | LKS Gieczno |
Kolejka 13 | ||
Grom Powodów | 5:0 | LKS Gieczno |
Kanarki Małachowice | 2:4 | LKS Modlna |
GKS Byszew | 3:5 | Orzeł Wróblew |
Fair Play Kutno | 4:3 | Sokół Skromnica |
Górnik Łęczyca | 0:5 | Termy II Poddębice |
Kolejka 14 | ||
Grom Powodów | -:- | Górnik Łęczyca |
Orzeł Wróblew | -:- | Kanarki Małachowice |
LKS Modlna | -:- | Fair Play Kutno |
Termy II Poddębice | -:- | GKS Byszew |
Iskra Góra św. Małgorzaty | -:- | LKS Gieczno |
Kolejka 15 | ||
Grom Powodów | -:- | GKS Byszew |
Sokół Skromnica | -:- | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Górnik Łęczyca | -:- | LKS Gieczno |
Fair Play Kutno | -:- | Orzeł Wróblew |
Kanarki Małachowice | -:- | Termy II Poddębice |
Kolejka 16 | ||
Iskra Góra św. Małgorzaty | -:- | Górnik Łęczyca |
Grom Powodów | -:- | Kanarki Małachowice |
Termy II Poddębice | -:- | Fair Play Kutno |
LKS Gieczno | -:- | GKS Byszew |
LKS Modlna | -:- | Sokół Skromnica |
Kolejka 17 | ||
GKS Byszew | -:- | Górnik Łęczyca |
LKS Modlna | -:- | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Kanarki Małachowice | -:- | LKS Gieczno |
Sokół Skromnica | -:- | Orzeł Wróblew |
Fair Play Kutno | -:- | Grom Powodów |
Kolejka 18 | ||
LKS Gieczno | -:- | Fair Play Kutno |
Iskra Góra św. Małgorzaty | -:- | GKS Byszew |
Górnik Łęczyca | -:- | Kanarki Małachowice |
Orzeł Wróblew | -:- | LKS Modlna |
Termy II Poddębice | -:- | Sokół Skromnica |
Kolejka 19 | ||
Fair Play Kutno | -:- | Górnik Łęczyca |
Kanarki Małachowice | -:- | GKS Byszew |
Orzeł Wróblew | -:- | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Grom Powodów | -:- | Sokół Skromnica |
LKS Modlna | -:- | Termy II Poddębice |
Kolejka 20 | ||
GKS Byszew | -:- | Fair Play Kutno |
Iskra Góra św. Małgorzaty | -:- | Kanarki Małachowice |
Grom Powodów | -:- | LKS Modlna |
Termy II Poddębice | -:- | Orzeł Wróblew |
LKS Gieczno | -:- | Sokół Skromnica |
Kolejka 21 | ||
Sokół Skromnica | -:- | Górnik Łęczyca |
Termy II Poddębice | -:- | Iskra Góra św. Małgorzaty |
Fair Play Kutno | -:- | Kanarki Małachowice |
LKS Modlna | -:- | LKS Gieczno |
Grom Powodów | -:- | Orzeł Wróblew |
Kolejka 22 | ||
Iskra Góra św. Małgorzaty | -:- | Fair Play Kutno |
Górnik Łęczyca | -:- | LKS Modlna |
LKS Gieczno | -:- | Orzeł Wróblew |
GKS Byszew | -:- | Sokół Skromnica |
Grom Powodów | -:- | Termy II Poddębice |