Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Czartoria Ręczno2:1Zjednoczeni Budziszewice
Mazovia Tomaszów3:0Atom Januszewice
Ceramika II Opoczno4:2Luciąża Przygłów
Ruch 1951 Chrzanowice0:4Skalnik II Sulejów
Lechia Bełchatów3:4LKS Dobryszyce
Kolejka 2
Skalnik II Sulejów4:2Lechia Bełchatów
Zjednoczeni Budziszewice4:3Ruch 1951 Chrzanowice
Ceramika II Opoczno6:1Mazovia Tomaszów
Luciąża Przygłów0:1LKS Dobryszyce
Atom Januszewice2:2Czartoria Ręczno
Kolejka 3
LKS Dobryszyce2:2Skalnik II Sulejów
Czartoria Ręczno0:0Ceramika II Opoczno
Mazovia Tomaszów3:3Luciąża Przygłów
Lechia Bełchatów3:0Zjednoczeni Budziszewice
Ruch 1951 Chrzanowice3:1Atom Januszewice
Kolejka 4
Zjednoczeni Budziszewice0:1LKS Dobryszyce
Atom Januszewice4:1Lechia Bełchatów
Mazovia Tomaszów1:2Czartoria Ręczno
Ceramika II Opoczno14:1Ruch 1951 Chrzanowice
Luciąża Przygłów2:4Skalnik II Sulejów
Kolejka 5
Czartoria Ręczno2:0Luciąża Przygłów
LKS Dobryszyce5:0Atom Januszewice
Skalnik II Sulejów10:0Zjednoczeni Budziszewice
Lechia Bełchatów0:4Ceramika II Opoczno
Ruch 1951 Chrzanowice4:1Mazovia Tomaszów
Kolejka 6
Czartoria Ręczno5:0Ruch 1951 Chrzanowice
Ceramika II Opoczno5:1LKS Dobryszyce
Atom Januszewice1:2Skalnik II Sulejów
Luciąża Przygłów4:1Zjednoczeni Budziszewice
Mazovia Tomaszów1:0Lechia Bełchatów
Kolejka 7
LKS Dobryszyce3:1Mazovia Tomaszów
Skalnik II Sulejów3:3Ceramika II Opoczno
Zjednoczeni Budziszewice2:6Atom Januszewice
Ruch 1951 Chrzanowice2:2Luciąża Przygłów
Lechia Bełchatów4:7Czartoria Ręczno
Kolejka 8
Ceramika II Opoczno6:1Zjednoczeni Budziszewice
Mazovia Tomaszów2:3Skalnik II Sulejów
Czartoria Ręczno3:0LKS Dobryszyce
Ruch 1951 Chrzanowice1:0Lechia Bełchatów
Luciąża Przygłów3:0Atom Januszewice
Kolejka 9
Lechia Bełchatów1:4Luciąża Przygłów
Zjednoczeni Budziszewice1:1Mazovia Tomaszów
Atom Januszewice4:3Ceramika II Opoczno
Skalnik II Sulejów0:1Czartoria Ręczno
LKS Dobryszyce2:0Ruch 1951 Chrzanowice

Do rozegrania

Kolejka 10
LKS Dobryszyce-:-Lechia Bełchatów
Skalnik II Sulejów-:-Ruch 1951 Chrzanowice
Luciąża Przygłów-:-Ceramika II Opoczno
Zjednoczeni Budziszewice-:-Czartoria Ręczno
Atom Januszewice-:-Mazovia Tomaszów
Kolejka 11
Czartoria Ręczno-:-Atom Januszewice
LKS Dobryszyce-:-Luciąża Przygłów
Mazovia Tomaszów-:-Ceramika II Opoczno
Lechia Bełchatów-:-Skalnik II Sulejów
Ruch 1951 Chrzanowice-:-Zjednoczeni Budziszewice
Kolejka 12
Zjednoczeni Budziszewice-:-Lechia Bełchatów
Atom Januszewice-:-Ruch 1951 Chrzanowice
Ceramika II Opoczno-:-Czartoria Ręczno
Skalnik II Sulejów-:-LKS Dobryszyce
Luciąża Przygłów-:-Mazovia Tomaszów
Kolejka 13
Skalnik II Sulejów-:-Luciąża Przygłów
Lechia Bełchatów-:-Atom Januszewice
Ruch 1951 Chrzanowice-:-Ceramika II Opoczno
Czartoria Ręczno-:-Mazovia Tomaszów
LKS Dobryszyce-:-Zjednoczeni Budziszewice
Kolejka 14
Ceramika II Opoczno-:-Lechia Bełchatów
Mazovia Tomaszów-:-Ruch 1951 Chrzanowice
Luciąża Przygłów-:-Czartoria Ręczno
Atom Januszewice-:-LKS Dobryszyce
Zjednoczeni Budziszewice-:-Skalnik II Sulejów
Kolejka 15
Lechia Bełchatów-:-Mazovia Tomaszów
Zjednoczeni Budziszewice-:-Luciąża Przygłów
Skalnik II Sulejów-:-Atom Januszewice
LKS Dobryszyce-:-Ceramika II Opoczno
Ruch 1951 Chrzanowice-:-Czartoria Ręczno
Kolejka 16
Atom Januszewice-:-Zjednoczeni Budziszewice
Mazovia Tomaszów-:-LKS Dobryszyce
Czartoria Ręczno-:-Lechia Bełchatów
Luciąża Przygłów-:-Ruch 1951 Chrzanowice
Ceramika II Opoczno-:-Skalnik II Sulejów
Kolejka 17
LKS Dobryszyce-:-Czartoria Ręczno
Skalnik II Sulejów-:-Mazovia Tomaszów
Atom Januszewice-:-Luciąża Przygłów
Lechia Bełchatów-:-Ruch 1951 Chrzanowice
Zjednoczeni Budziszewice-:-Ceramika II Opoczno
Kolejka 18
Ceramika II Opoczno-:-Atom Januszewice
Luciąża Przygłów-:-Lechia Bełchatów
Czartoria Ręczno-:-Skalnik II Sulejów
Ruch 1951 Chrzanowice-:-LKS Dobryszyce
Mazovia Tomaszów-:-Zjednoczeni Budziszewice