Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Sokół Popów1:5Zjednoczeni II Stryków
LZS Justynów1:4LKS Gałkówek
MKP-Boruta II Zgierz0:0Victoria Łódź
Czarni Smardzew1:1KKS Koluszki
Błękitni Dmosin4:0Kalonka
Polonia Andrzejów4:1Iskra Głowno
Kolejka 2
Zjednoczeni II Stryków3:4Czarni Smardzew
Victoria Łódź0:1Błękitni Dmosin
Iskra Głowno1:9Huragan Swędów
Kalonka0:5Polonia Andrzejów
LZS Justynów7:0Sokół Popów
KKS Koluszki3:1MKP-Boruta II Zgierz
Kolejka 3
Sokół Popów0:4LKS Gałkówek
MKP-Boruta II Zgierz0:2Zjednoczeni II Stryków
Huragan Swędów3:2Kalonka
Czarni Smardzew2:2LZS Justynów
Błękitni Dmosin4:2KKS Koluszki
Polonia Andrzejów4:1Victoria Łódź
Kolejka 4
Zjednoczeni II Stryków6:3Błękitni Dmosin
Sokół Popów0:6Czarni Smardzew
LKS Gałkówek3:0Iskra Głowno
Victoria Łódź2:2Huragan Swędów
KKS Koluszki1:1Polonia Andrzejów
LZS Justynów2:1MKP-Boruta II Zgierz
Kolejka 5
Iskra Głowno4:1Kalonka
MKP-Boruta II Zgierz2:2Sokół Popów
Huragan Swędów5:4KKS Koluszki
Czarni Smardzew5:2LKS Gałkówek
Błękitni Dmosin2:4LZS Justynów
Polonia Andrzejów4:2Zjednoczeni II Stryków
Kolejka 6
Zjednoczeni II Stryków3:4Huragan Swędów
LZS Justynów2:0Polonia Andrzejów
Sokół Popów2:6Błękitni Dmosin
Czarni Smardzew1:0MKP-Boruta II Zgierz
LKS Gałkówek2:5Kalonka
Victoria Łódź2:0Iskra Głowno
Kolejka 7
MKP-Boruta II Zgierz1:2LKS Gałkówek
Huragan Swędów2:2LZS Justynów
Iskra Głowno3:3KKS Koluszki
Kalonka2:1Victoria Łódź
Błękitni Dmosin1:4Czarni Smardzew
Polonia Andrzejów5:2Sokół Popów
Kolejka 8
KKS Koluszki3:0Kalonka
Zjednoczeni II Stryków3:0Iskra Głowno
Sokół Popów0:3Huragan Swędów
MKP-Boruta II Zgierz2:2Błękitni Dmosin
LKS Gałkówek1:0Victoria Łódź
Czarni Smardzew2:6Polonia Andrzejów
Kolejka 9
Huragan Swędów1:4Czarni Smardzew
Iskra Głowno1:6LZS Justynów
Polonia Andrzejów1:4MKP-Boruta II Zgierz
Błękitni Dmosin3:0LKS Gałkówek
Kalonka2:6Zjednoczeni II Stryków
Victoria Łódź0:5KKS Koluszki
Kolejka 10
Zjednoczeni II Stryków3:3Victoria Łódź
Sokół Popów2:4Iskra Głowno
MKP-Boruta II Zgierz7:0Huragan Swędów
LZS Justynów9:2Kalonka
Błękitni Dmosin6:2Polonia Andrzejów
LKS Gałkówek0:1KKS Koluszki
Kolejka 11
Iskra Głowno0:0Czarni Smardzew
Huragan Swędów1:10Błękitni Dmosin
Polonia Andrzejów0:2LKS Gałkówek
Kalonka7:1Sokół Popów
Victoria Łódź2:5LZS Justynów
KKS Koluszki4:1Zjednoczeni II Stryków
Kolejka 12
Sokół Popów0:4Victoria Łódź
Czarni Smardzew4:1Kalonka
MKP-Boruta II Zgierz3:1Iskra Głowno
LKS Gałkówek5:1Zjednoczeni II Stryków
LZS Justynów1:2KKS Koluszki
Polonia Andrzejów2:0Huragan Swędów
Kolejka 13
KKS Koluszki-:-Sokół Popów
Iskra Głowno3:2Błękitni Dmosin
Kalonka0:8MKP-Boruta II Zgierz
Victoria Łódź2:0Czarni Smardzew
Zjednoczeni II Stryków1:7LZS Justynów
Huragan Swędów6:2LKS Gałkówek

Do rozegrania