Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
twitter facebook

Kolejki rozegrane

Kolejka 1
Pogoń II Zduńska Wola4:2Orzeł Piątkowisko
MULKS Łask0:1Włókniarz Konstantynów
Victoria Szadek2:9Sazan Pęczniew
Pisia Zygry0:6Orzeł Kazimierz
PTC Pabianice0:1UMKS Korab Łask
Rokita Rokitnica0:8Olimpia Karsznice
Kolejka 2
Sazan Pęczniew5:2Włókniarz Konstantynów
Orzeł Piątkowisko4:1MULKS Łask
Orzeł Kazimierz0:0Pogoń II Zduńska Wola
Olimpia Karsznice2:0Pisia Zygry
UMKS Korab Łask3:1Rokita Rokitnica
PTC Pabianice1:1Victoria Szadek
Kolejka 3
Pisia Zygry0:0UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola5:3Olimpia Karsznice
MULKS Łask3:3Orzeł Kazimierz
Włókniarz Konstantynów3:0Orzeł Piątkowisko
PTC Pabianice0:5Sazan Pęczniew
Rokita Rokitnica0:5Victoria Szadek
Kolejka 4
Olimpia Karsznice6:0MULKS Łask
Sazan Pęczniew3:1Orzeł Piątkowisko
Orzeł Kazimierz3:0Włókniarz Konstantynów
UMKS Korab Łask1:2Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek7:1Pisia Zygry
PTC Pabianice5:0Rokita Rokitnica
Kolejka 5
Pogoń II Zduńska Wola3:3Victoria Szadek
Pisia Zygry2:5PTC Pabianice
MULKS Łask0:5UMKS Korab Łask
Włókniarz Konstantynów0:2Olimpia Karsznice
Orzeł Piątkowisko0:1Orzeł Kazimierz
Rokita Rokitnica1:2Sazan Pęczniew
Kolejka 6
Sazan Pęczniew9:2Orzeł Kazimierz
Olimpia Karsznice2:0Orzeł Piątkowisko
Victoria Szadek4:1MULKS Łask
UMKS Korab Łask1:0Włókniarz Konstantynów
PTC Pabianice7:1Pogoń II Zduńska Wola
Rokita Rokitnica1:2Pisia Zygry
Kolejka 7
Pisia Zygry1:3Sazan Pęczniew
Pogoń II Zduńska Wola11:1Rokita Rokitnica
MULKS Łask2:2PTC Pabianice
Orzeł Piątkowisko1:6UMKS Korab Łask
Włókniarz Konstantynów3:3Victoria Szadek
Orzeł Kazimierz0:4Olimpia Karsznice
Kolejka 8
Pisia Zygry1:5Pogoń II Zduńska Wola
Victoria Szadek2:5Orzeł Piątkowisko
PTC Pabianice3:2Włókniarz Konstantynów
Rokita Rokitnica2:4MULKS Łask
Sazan Pęczniew2:1Olimpia Karsznice
UMKS Korab Łask1:1Orzeł Kazimierz
Kolejka 9
MULKS Łask4:0Pisia Zygry
Włókniarz Konstantynów4:1Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice1:2UMKS Korab Łask
Pogoń II Zduńska Wola1:5Sazan Pęczniew
Orzeł Piątkowisko1:1PTC Pabianice
Orzeł Kazimierz4:1Victoria Szadek
Kolejka 10
Sazan Pęczniew5:0UMKS Korab Łask
PTC Pabianice0:2Orzeł Kazimierz
Pogoń II Zduńska Wola3:3MULKS Łask
Victoria Szadek2:5Olimpia Karsznice
Rokita Rokitnica1:2Orzeł Piątkowisko
Pisia Zygry0:2Włókniarz Konstantynów
Kolejka 11
MULKS Łask0:6Sazan Pęczniew
Włókniarz Konstantynów3:0Pogoń II Zduńska Wola
Orzeł Piątkowisko3:0Pisia Zygry
Orzeł Kazimierz3:1Rokita Rokitnica
Olimpia Karsznice2:1PTC Pabianice
UMKS Korab Łask1:1Victoria Szadek

Do rozegrania