Victoria Rąbień prowadzona przez trenera Łukasza Wijatę wygrała w sobotę XV Memoriał im. Przemysława Kożucha, którego organizatorem była drugoligowa Skra Częstochowa. Rywalizowało 10 drużyn rocznika 2017. Zespół z Rąbienia wyprzedził ROW Rybnik, z którym zremisował decydujące spotkanie 1:1, Skrę A Częstochowa, którą z kolei pokonał 2:1 oraz Stadion Śląski Chorzów. Z tą drużyną wygrał 5:1. MVP zawodów uznano Marcela Wijatę z Victorii.

Paweł Magdoń przypieczętował awans
Aż 13:1 (7:0) Relax Czerniewice rozbił Atom Januszewice w meczu ostatniej kolejki

VIKTORIA RĄBIEŃ!!!