W rundzie jesiennej Warta Sieradz wygrała na swoim boisku z liderem tabeli grupy pierwszej III ligi Legią II Warszawa 3:2. W Wielką Sobotę podopieczni trenera Marka Przybyła zremisowali na boisku przeciwnika 1:1, a do przerwy prowadzili 1:0. Sieradzanie mają teraz na koncie 55 punktów, a Legia II 60, ale też jeden mecz mniej rozegrany.
Pierwsza połowa pojedynku meczu w Urszulinie zakończyła się prowadzeniem sieradzan, a gola z rzutu wolnego strzelił Mateusz Lis. W drugiej odsłonie miejscowi przeważali i w 66. minucie dopięli swego. Po faulu w polu karnym Dawida Owczarka na jednym z graczy Legii II sędzia podyktował rzut karny dla miejscowych, który na gola zamienił Adam Ryczkowski. Ostatecznie mecz skończył się zasłużonym remisem.
W najbliższy piątek (10 kwietnia) Warta zmierzy się na stadionie MOSiR z KS CK Troszyn. Początek spotkania przy jupiterach o godzinie 19:00.
Legia II Warszawa – Warta Sieradz 1:1 (0:1)
Bramki: Adam Ryczkowski 66-karny – Mateusz Lis 37
Warta: Zełensky – Duilio, Owczarek, Pietrzak, Trubnikov – Sójka (80′ Maćczak), Kręcichwost, Murat, Lis – Mielczarek (60′ Piela), Drzazga.

