KAS Konstantynów Łódzki pokonał Włókniarza Moszczenica 2:1 (1:0) w środowym spotkaniu 23. kolejki Decathlon Klasy Okręgowej (grupa I). Dla Kasiarzy to trzynasta wygrana w sezonie, która pozwoli pozostać na piątym miejscu w ligowej tabeli. Włókniarz plasuje się natomiast na dziesiątej pozycji.
Prowadzenie dał przyjezdnym Mateusz Żyżyński w 33. minucie, a na 2:0 podwyższył grający trener Kasiarzy Piotr Stelmasiak. Pojawił się na placu gry w 71. minucie, a chwilę później strzelił bramkę. Włókniarz walczył do końca, ale stać go było tylko na honorowe trafienie kapitana drużyny Zbigniewa Kowalczyka.
Zdjęcie: KAS Konstantynów


Żyżyński to chrześniak i bratanek komentatora canal+ Żelisława?
Dlaczego zawodnicy kas, którzy uczestniczyli w bójce po meczu z PSV nie są zawieszeni?
Dareczku są zawieszeni dlatego nie hrali
Prawda to, że we wcześniejszym meczu Kas – Psv awantura po meczu i 10 czerwonych kartek a w protokole tylko 5? Co zawodniczy grali w tym meczu?
Krzychu nie 10 tylko 6 i żaden zawodnik nie grał
To który zawodnik nie jest w protokole? Bo w aplikacji 5 wymienionych jest z czerwonymi kartkami.