Znamy już dwie drużyny, które z barażów awansowały do klasy okręgowej. W piątkowy, późny wieczór awans świętował Teofilek Łódź, a w sobotę Pogoń Bełchów po raz drugi pokonała LZS Staw. Po wygranej na własnym boisku 4:2 pokonała grającego w Czarnożyłach rywala 2:0. Kolejnych dwóch beniaminków poznamy w niedzielę.
Rewanżowe baraże o awans do Klasy Okręgowej:
(piątek – 26 czerwca)
Teofilek Łódź – Pelikan II Łowicz 5:0 (wynik pierwszego meczu 1:4) – awans Teofilek
(sobota – 27 czerwca)
LZS Staw – Pogoń Bełchów 0:2 (2:4) – awans Pogoń Bełchów
(niedziela – 28 czerwca)
18:00 – Piast Gmina Lgota Wielka – Jagiellonia Tuszyn (2:2)
18:00 – Prosna Wyszanów – Rosa Rosanów (0:3)
Zdjęcie: Pogoń Bełchów

