Kolejka 1 | ||
Unia Sieradz-Męka | 7:5 | GLKS Burzenin |
Hetman Sieradz | 2:3 | Iskra Stolec |
Amatorzy Zapolice | 4:0 | UKS Wiewiórczyn |
LGKS Charłupia Mała | 5:0 | LKS Kalinowa |
Jutrzenka II Warta | 5:2 | MUKS Wróblew |
GKS Sędziejowice | 11:0 | LZS Chrząstawa |
Kolejka 2 | ||
UKS Wiewiórczyn | 1:4 | LGKS Charłupia Mała |
Iskra Stolec | 6:1 | Amatorzy Zapolice |
Unia Sieradz-Męka | 4:1 | Hetman Sieradz |
LKS Kalinowa | 1:0 | Jutrzenka II Warta |
MUKS Wróblew | 1:7 | GKS Sędziejowice |
GLKS Burzenin | 2:1 | LZS Chrząstawa |
Kolejka 3 | ||
Jutrzenka II Warta | 3:0 | UKS Wiewiórczyn |
Hetman Sieradz | 3:2 | GLKS Burzenin |
Amatorzy Zapolice | 2:3 | Unia Sieradz-Męka |
LGKS Charłupia Mała | 1:5 | Iskra Stolec |
GKS Sędziejowice | 6:0 | LKS Kalinowa |
LZS Chrząstawa | 2:13 | MUKS Wróblew |
Kolejka 4 | ||
LKS Kalinowa | 4:2 | LZS Chrząstawa |
Iskra Stolec | 6:0 | Jutrzenka II Warta |
Unia Sieradz-Męka | 2:2 | LGKS Charłupia Mała |
Hetman Sieradz | 3:3 | Amatorzy Zapolice |
GLKS Burzenin | 3:1 | MUKS Wróblew |
UKS Wiewiórczyn | 0:5 | GKS Sędziejowice |
Kolejka 5 | ||
MUKS Wróblew | 3:2 | LKS Kalinowa |
GKS Sędziejowice | 1:1 | Iskra Stolec |
LZS Chrząstawa | 4:6 | UKS Wiewiórczyn |
Amatorzy Zapolice | 3:3 | GLKS Burzenin |
LGKS Charłupia Mała | 5:0 | Hetman Sieradz |
Jutrzenka II Warta | 1:7 | Unia Sieradz-Męka |
Kolejka 6 | ||
UKS Wiewiórczyn | 1:1 | MUKS Wróblew |
Iskra Stolec | 6:1 | LZS Chrząstawa |
Hetman Sieradz | 1:4 | Jutrzenka II Warta |
Amatorzy Zapolice | 2:3 | LGKS Charłupia Mała |
GLKS Burzenin | 0:2 | LKS Kalinowa |
Unia Sieradz-Męka | 2:2 | GKS Sędziejowice |
Kolejka 7 | ||
Jutrzenka II Warta | 2:4 | Amatorzy Zapolice |
GKS Sędziejowice | 2:2 | Hetman Sieradz |
LZS Chrząstawa | 1:6 | Unia Sieradz-Męka |
Iskra Stolec | 3:1 | MUKS Wróblew |
LKS Kalinowa | 4:0 | UKS Wiewiórczyn |
LGKS Charłupia Mała | 5:1 | GLKS Burzenin |
Kolejka 8 | ||
Iskra Stolec | 5:1 | LKS Kalinowa |
Hetman Sieradz | 2:1 | LZS Chrząstawa |
Amatorzy Zapolice | 0:2 | GKS Sędziejowice |
LGKS Charłupia Mała | 8:2 | Jutrzenka II Warta |
GLKS Burzenin | 2:2 | UKS Wiewiórczyn |
Unia Sieradz-Męka | 7:1 | MUKS Wróblew |
Kolejka 9 | ||
Jutrzenka II Warta | 3:1 | GLKS Burzenin |
GKS Sędziejowice | 2:1 | LGKS Charłupia Mała |
LZS Chrząstawa | 2:9 | Amatorzy Zapolice |
MUKS Wróblew | 2:0 | Hetman Sieradz |
LKS Kalinowa | 0:6 | Unia Sieradz-Męka |
UKS Wiewiórczyn | 0:6 | Iskra Stolec |
Kolejka 10 | ||
Hetman Sieradz | 2:1 | LKS Kalinowa |
Amatorzy Zapolice | 5:1 | MUKS Wróblew |
LGKS Charłupia Mała | 4:0 | LZS Chrząstawa |
Jutrzenka II Warta | 1:7 | GKS Sędziejowice |
GLKS Burzenin | 0:2 | Iskra Stolec |
Unia Sieradz-Męka | 6:3 | UKS Wiewiórczyn |
Kolejka 11 | ||
GKS Sędziejowice | 3:0 | GLKS Burzenin |
LZS Chrząstawa | 6:3 | Jutrzenka II Warta |
LKS Kalinowa | 2:1 | Amatorzy Zapolice |
UKS Wiewiórczyn | 1:2 | Hetman Sieradz |
Iskra Stolec | 2:2 | Unia Sieradz-Męka |
MUKS Wróblew | 2:6 | LGKS Charłupia Mała |