18-letni bramkarz Widzewa Antoni Błocki będzie grał w nowym sezonie w innym klubie. Czterokrotny mistrz Polski poinformował właśnie, że młody golkiper będący wychowankiem warszawskich klubów: AP Brychczy i Legii, odchodzi z Widzewa.
Błocki, który do Widzewa trafił ze Świtu Nowy Dwór Mazowiecki, zaliczył w ubiegłym sezonie siedem występów w drugiej drużynie. Był również w szerokiej kadrze pierwszego zespołu, ale nie zagrał żadnego spotkania w PKO Ekstraklasie.
Zdjęcie: Widzew Łódź

