W pierwszym finałowym meczu barażów o awans do IV ligi Włókniarz Pabianice pokonał na swoim stadionie w późne środowe popołudnie Start Brzeziny aż 4:1 (2:0) i ma wygranie rywalizacji na wyciągnięcie ręki. Dwa gole dla zespołu trenera Przemysława Nowaka strzelił Jan Peda, a po jednym trafieniu zapisali na swoim koncie Przemysław Kita oraz Bartosz Bujalski z rzutu karnego.
Honorową bramkę dla drużyny trenera Bartosza Krogulca zdobył Filip Jochman. Mecz rewanżowy w najbliższą sobotę w Brzezinach. Początek o godzinie 15:30.
Zdjęcie: Włókniarz Pabianice/Jarosław Kraśniecki (Fotografia)

