Duet z Hetmana w Omedze Kleszczów

Omega Kleszczów powoli kompletuje kadrę na przyszły sezon 2026/2027 w Decathlon Klasie Okręgowej. Celem drużyny Wojciecha Robaszka będzie powrót do IV ligi łódzkiej. Działacze klubu rozmawiają z wieloma zawodnikami zarówno z okręgu łódzkiego, jak i innych. Wiadomo już, że w Kleszczowie zagrają 24-letni obrońca Albert Sambor oraz o rok starszy napastnik Krystian Siewier.

Obaj zawodnicy ostatnio występowali w IV lidze świętokrzyskiej, w Hetmanie Włoszczowa. W Kleszczowie zostaje również, pomimo wielu propozycji z innych klubów, napastnik Kacper Rutkowski. Zespół Omegi wznawia treningi 11 lipca. Wtedy też rozegra testowy mecz kontrolny, w którym trener Robaszek będzie chciał przyjrzeć się innym piłkarzom, którzy zgłosili chęć gry dla Omegi.

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Luszczan
Luszczan
1 godzina temu

Trener zostaje ? Odważnie, albo nie rozsądnie

Udostępnij wpis:

Powiązane posty

1
0
Zostaw komentarz.x