Włókniarz Pabianice bliżej IV ligi

W pierwszym finałowym meczu barażów o awans do IV ligi Włókniarz Pabianice pokonał na swoim stadionie w późne środowe popołudnie Start Brzeziny aż 4:1 (2:0) i ma wygranie rywalizacji na wyciągnięcie ręki. Dwa gole dla zespołu trenera Przemysława Nowaka strzelił Jan Peda, a po jednym trafieniu zapisali na swoim koncie Przemysław Kita oraz Bartosz Bujalski z rzutu karnego.

Honorową bramkę dla drużyny trenera Bartosza Krogulca zdobył Filip Jochman. Mecz rewanżowy w najbliższą sobotę w Brzezinach. Początek o godzinie 15:30.

Zdjęcie: Włókniarz Pabianice/Jarosław Kraśniecki (Fotografia)

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x