Zwycięski sparing Unii Skierniewice

Unia Skierniewice wygrała pierwszy letni sparing. Beniaminek I ligi pokonał w Siedlcach tamtejszą Pogoń, która również występuje na zapleczu ekstraklasy 3:0 (0:0). Ostatniego w tym meczu gola dla zespołu prowadzonego przez trenera Kamila Sochę strzelił Kamil Sabiłło. To król strzelców II ligi minionego sezonu, z dorobkiem 20 bramek.

Dwie pierwsze bramki zdobył testowany w drużynie beniaminka I ligi zawodnik. Kolejny mecz sparingowy skierniewiczanie mają zaplanowany na przyszłą sobotę (4 lipca) z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Grafika: Unia Skierniewice

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x