Damian Ślesicki odchodzi z Warty Sieradz

Damian Ślesicki nie będzie w nowym sezonie reprezentował barw trzecioligowej Warty Sieradz, w której był od lutego 2024 roku. Rozegrał przez ten czas 71 oficjalnych pojedynków w III lidze, strzelając 10 goli. 27-latek wraca do rodzinnej Mławy, gdzie będzie występował w tamtejszej Mławiance, która również rywalizuje o trzecioligowe punkty.

Przed Wartą Sieradz grający w drugiej linii zawodnik występował w Legionovii Legionowo, Ursusie Warszawa, KKS 1925 Kalisz, Arce Gdynia, Świcie Nowy Dwór Mazowiecki, Stali Brzeg oraz norweskim Volda TI Fotbal.

Zdjęcie: Warta Sieradz

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x