Lider zdmuchnął Orkana jak pyłek

Orkan Buczek był tylko tłem dla rozpędzonego lidera IV ligi łódzkiej. W wieczornym spotkaniu, które zwieńczyło 13. kolejkę rundy jesiennej, drużyna Michała Czaplarskiego odniosła trzynaste w tym sezonie zwycięstwo. Już do przerwy wygrywała 3:0, a końcowy wynik meczu to 5:1. Orkan honorową bramkę zdobył przy stanie 5:0 i to najlepiej oddaje przewagę Widzewa II, który pewnie zmierza po III ligę.

W pierwszej połowie Patryka Wolańskiego dwukrotnie pokonał Kamil Andrzejkiewicz, a przed przerwą na 3:0 podwyższył Paweł Kwiatkowski. Po zmianie stron Widzew szukał kolejnych bramek. Zdobyli je: Filip Przybułek i najlepszy snajper IV ligi łódzkiej Daniel Gryzio. Honor buczkowian uratował Hubert Berłowski.

Widzew II Łódź – Orkan Buczek 5:1 (3:0)
Kamil Andrzejkiewicz 23, 44, Paweł Kwiatkowski 38, Filip Przybułek 62, Daniel Gryzio 80 – Hubert Berłowski 83

Widzew II Łódź: Biegański – Kozłowski (66′ Gajewski), Tanżyna (56′ Najderek), Kwiatkowski, Pokorski (66′ Grzejszczak) – Madej (63′ Supczinski), Przybułek (63′ Stachowicz), Kazimierowicz (66′ Radomski), Andrzejkiewicz, Kostewski (56′ Amroziński) – Gryzio

Orkan: Wolański – Matuszczyk, Rakowski (66′ Jakubiec), Kowalski, Mizera (79′ Jakub Dregier) – Styś (46′ Rygała), Telestak, Misztalski, Górecki (89′ Czyżewski) – Lewandowski, Berłowski