Polonia Gorzędów z kolejną wygraną

Polonia Gorzędów walczy o czwartoligowe baraże. W sobotnie popołudnie podopieczni trenera Pawła Szulca wygrali na swoim boisku mecz 24. kolejki grupy drugiej Klasy Okręgowej z Ceramiką II Opoczno aż 5:0 (1:0). Łupem bramkowym podzielili się Dawid Lenarcik (2 bramki), Patryk Smolarek, Daniel Sobczyk oraz Robert Rozpończyk.

Triumfatorzy tego pojedynku mają 50 punktów i zajmują trzecie miejsce w tabeli. Prowadzi Concordia Piotrków Trybunalski – 51. Na miejscu drugim plasuje się Zawisza Rzgów – także 51, ale w niedzielę czeka ten zespół wyjazdowy pojedynek z Lechią II Tomaszów Mazowiecki.

Zdjęcie: Polonia Gorzędów

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Orkaniasty
Orkaniasty
1 miesiąc temu

Bramkę strzelił Smolarek nie Zaton !

Miron
Miron
1 miesiąc temu

Czemu o baraże Panie Redaktorze?! Wydaje mi się, że kalendarz pozwala im myśleć o wygraniu tej ligi.

Udostępnij wpis:

Powiązane posty

2
0
Zostaw komentarz.x