Stanisław Pruszkowski znów w Unii

21-letni bramkarz Stanisław Pruszkowski (na zdjęciu) ponownie reprezentował będzie barwy Unii Skierniewice. Wraca pod skrzydła Kamila Sochy po 1,5 roku gry w Wiśle Płock. Utalentowany bramkarz występował w Unii na poziomie III ligi. Zagrał w niej 46 meczów ligowych i wywalczył wojewódzki Puchar Polski.

Do Unii wraca na zasadzie transferu definitywnego. Unia poinformowała również, że o kolejne dwanaście miesięcy przedłużyła umowę z doświadczonym, 30-letnim stoperem Mateuszem Stępniem. W minionym sezonie zagrał on 27 meczów o drugoligowe punkty i strzelił w nich trzy bramki.

Zdjęcie: Unia Skierniewice

0 0 Głosów
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Udostępnij wpis:

Powiązane posty

0
Zostaw komentarz.x