W Głuchołazach rozegrano Ogólnopolski Finał Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce nożnej dziewcząt szkół podstawowych. Do rywalizacji stanęło 11 drużyn, które wcześniej przebrnęły przez eliminacje. Najlepsza okazała się reprezentacja Szkoły Podstawowej nr 10 Sieradz, prowadzona przez Blankę Przybył. Sieradzka szkoła wyprzedziła Szkołę Podstawową Czernice Borowe oraz Szkołę Podstawową nr 6 w Brzegu.
SP nr 10 Sieradz: Zofia Kacprzak, Oliwia Matusiak, Nadia Pawelec, Anna Belka, Hanna Zasina, Michalina Niewiadomska, Natalia Janiszewska, Zuzanna Gajdzińska, Iga Majchrowska, Kornelia Rutkowska, Zuzanna Frątczak oraz Julia Chycka.
Najskuteczniejszą zawodniczką finału została Zofia Kacprzak, która strzeliła 13 goli.
Zdjęcie: SP nr 10 Sieradz

