Warta Sieradz nie ma szans na II ligę

Ewentualny brak licencji ŁKS Łomża na grę w II lidze nie będzie miał żadnego znaczenia dla Warty Sieradz. Jeśli łomżyński klub nie uzupełni braków w złożonym przez siebie wniosków i licencji nie dostanie to w barażach o II ligę Górnik Polkowice dostanie wolny los. Nie ma możliwości, aby ŁKS Łomża został zastąpiony przez trzecią w tabeli Wartę.

Jasno i wyraźnie mówi o tym regulamin rozgrywek, w którym przeczytamy, że prawo gry w barażach ma tylko i wyłącznie wicemistrz III ligi. Przypomnijmy, że sieradzanie wywalczyli tyle samo punktów co ŁKS Łomża – 71, ale o drugim miejscu zdecydował lepszy bilans bezpośrednich meczów.

3 1 Głosuj
Article Rating
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Łukasz
Łukasz
4 dni temu

A było tak blisko … II Warta chyba też po awansie…
No ale życie weryfikuje

Udostępnij wpis:

Powiązane posty

1
0
Zostaw komentarz.x