Włókniarz Zelów powiększa przewagę

Ósme zwycięstwo w rozgrywkach klasy okręgowej (grupa II) odniósł lider tabeli Włókniarz Zelów. Spadkowicz z IV ligi łódzkiej pokonał Victorię Żytno 3:0 (0:0). Tuż po przerwie wynik otworzył z rzutu karnego Maciej Dąbrowski, a w końcówce pojedynku dwukrotnie bramkarza gości pokonał wychowanek Włókniarza Cezary Klich, który pojawił się na placu gry w 78. minucie spotkania.

Zelowianie z dorobkiem 24 punktów prowadzą w tabeli wyprzedzając o trzy oczka MGKS Drzewica oraz już o pięć rezerwy PGE GiEK GKS Bełchatów. Bełchatowianie, którzy niedawno jeszcze prowadzili, złapali lekką zadyszkę i wliczając pucharowy mecz z LKS Wola Krzysztoporska przegrali trzeci pojedynek z rzędu. Tym razem przegrali u siebie z zespołem z Drzewicy 2:4.