Dwa gole Joachima Pabjańczyka

Drugie zwycięstwo w rundzie rewanżowej IV ligi łódzkiej odnotowali piłkarze Neru Poddębice. Podopieczni Jarosława Ignaczaka i Witolda Obarka wygrali na własnym boisku z Orłem Nieborów 2:1 (1:1). Znakomite zawody rozegrał Joachim Pabjańczyk, który był autorem obu bramek dla gospodarzy.

Na pierwszego gola kibice czekali do 35. minuty. Wtedy po raz pierwszy na listę strzelców wpisał się Joachim Pabjańczyk. Goście starali się wyrównać jeszcze przed przerwą. Udało się to Radosławowi Domińczakowi w pierwszej minucie doliczonego czasu gry pierwszej połowy. Po zmianie stron walka toczyła się głównie w środku pola i żadna z drużyn nie potrafiła stworzyć sobie dogodnej akcji strzeleckiej. W 81. minucie poddębiczanie zdobyli zwycięską bramkę. Swojego drugiego gola strzelił Pabjańczyk. Gospodarze dowieźli korzystny wynik do końca i wygrali swoje drugie spotkanie w rundzie rewanżowej.

Ner Poddębice – Orzeł Nieborów 2:1 (1:1)
Joachim Pabjańczyk 35, 81 – Radosław Domińczak 45+1

Ner: Marciniak – Owczarek, Czekalski, Piórkowski – Ziober, Woźniak, Lewandowski, Pabjańczyk, Jarczewski (46′ Stajewski) – Socha (88′ Gilarski), Pałczyński (78′ Sobańda).

Orzeł: Jędrzejewski – Pomianowski, Górski (80′ Bartosiewicz), Plichta, Domińczak – Wierzbicki, Krzeszewski, Rembowski, Trakul – Sut, Siatkowski (65′ Tkacz).

Źródło: nerpoddebice.futbolowo.pl