Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook
Okręg Sieradz
LpNazwaMPB+B-ZRP
Aktualności
Seniorzy Luciążanki stracili 30 bramek
Bardzo długo mijającego weekendu nie zapomną seniorzy Luciążanki Przygłów. W dwóch meczach pierwsza i druga drużyna straciły łącznie aż 30 bramek! Występujący w klasie A (grupa I) pierwszy zespół przegrał w Czarnocinie z miejscowym LKS 3:10 (0:2), a B-klasowe rezerwy (grupa I) uległy Zjednoczonym Budziszewice 3:20 (1:12). Należy jednak zaznaczyć, że druga drużyna od początku spotkania grała w siedmioosobowym składzie.
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 33
Zjednoczeni Stryków1:3Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Zawisza Pajęczno2:5LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra2:3Jutrzenka Warta
Zawisza Rzgów1:4GKS II Bełchatów
Warta Działoszyn1:0Unia Skierniewice
RKS Mechanik Radomsko0:3Pilica Przedbórz
Warta Sieradz1:0Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów4:0KS Sand Bus Kutno
Polonia Piotrków0:0KS Paradyż
Termy Ner Poddębice1:3Ceramika Opoczno
Kolejka 1
Jutrzenka Warta2:3Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice3:1Zawisza Rzgów
KS Sand Bus Kutno2:4Omega Kleszczów
Ceramika Opoczno0:1KS Paradyż
Unia Skierniewice1:1GKS II Bełchatów
Pilica Przedbórz0:1Warta Działoszyn
Zjednoczeni Stryków1:4Zawisza Pajęczno
RKS Mechanik Radomsko0:2Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra1:3Termy Ner Poddębice
Zjednoczeni Gmina Bełchatów1:0Polonia Piotrków
Kolejka 2
Unia Skierniewice1:1KS Sand Bus Kutno
Polonia Piotrków1:1Jutrzenka Warta
Warta Działoszyn4:0RKS Mechanik Radomsko
Warta Sieradz2:0Pilica Przedbórz
Włókniarz Zelów1:0Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS II Bełchatów1:3Zawisza Pajęczno
Termy Ner Poddębice2:2Zjednoczeni Stryków
KS Paradyż4:1LKS Kwiatkowice
Omega Kleszczów3:0Ceramika Opoczno
Zawisza Rzgów0:3Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Kolejka 3
LKS Kwiatkowice0:1Omega Kleszczów
Jutrzenka Warta2:0Zawisza Rzgów
KS Sand Bus Kutno1:1GKS II Bełchatów
Zjednoczeni Stryków1:1Włókniarz Zelów
Andrespolia Wiśniowa Góra2:3Warta Działoszyn
RKS Mechanik Radomsko0:1Warta Sieradz
Pilica Przedbórz2:1Polonia Piotrków
Zjednoczeni Gmina Bełchatów3:1KS Paradyż
Ceramika Opoczno0:0Unia Skierniewice
Zawisza Pajęczno1:1Termy Ner Poddębice
Kolejka 4
Polonia Piotrków2:0RKS Mechanik Radomsko
KS Sand Bus Kutno1:1Ceramika Opoczno
Warta Działoszyn5:2Zjednoczeni Stryków
Włókniarz Zelów1:5Zawisza Pajęczno
Warta Sieradz2:2Andrespolia Wiśniowa Góra
Zawisza Rzgów2:1Pilica Przedbórz
Omega Kleszczów3:0Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Unia Skierniewice6:0LKS Kwiatkowice
GKS II Bełchatów3:3Termy Ner Poddębice
KS Paradyż5:0Jutrzenka Warta
Kolejka 5
LKS Kwiatkowice1:1KS Sand Bus Kutno
Pilica Przedbórz4:2KS Paradyż
Jutrzenka Warta2:4Omega Kleszczów
Zjednoczeni Gmina Bełchatów1:0Unia Skierniewice
Zjednoczeni Stryków1:1Warta Sieradz
Ceramika Opoczno1:2GKS II Bełchatów
Andrespolia Wiśniowa Góra5:1Polonia Piotrków
Termy Ner Poddębice2:2Włókniarz Zelów
Zawisza Pajęczno0:4Warta Działoszyn
RKS Mechanik Radomsko0:1Zawisza Rzgów
Zobacz wszystkie wyniki