Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook
IV Liga
LpNazwaMPB+B-ZRP
1Warta Sieradz337876 222463
2Warta Działoszyn336562 352058
3Zjednoczeni Gmina Bełchatów335860 401779
4Unia Skierniewice335565 3615108
5Omega Kleszczów335565 5516710
6GKS II Bełchatów335473 5014127
7Termy Ner Poddębice335368 4815810
8KS Sand Bus Kutno335358 5415810
9Zawisza Pajęczno335263 5816413
10KS Paradyż334849 4614613
11LKS Kwiatkowice334856 6615315
12Pilica Przedbórz334456 7014217
13Zjednoczeni Stryków334450 57111111
14Włókniarz Zelów334239 5011913
15Ceramika Opoczno323739 4191013
16Zawisza Rzgów333642 559915
17Jutrzenka Warta333253 859519
18RKS Mechanik Radomsko322639 667520
19Andrespolia Wiśniowa Góra332444 676621
20Polonia Piotrków331330 862724
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 32
Zjednoczeni Gmina Bełchatów5:0Andrespolia Wiśniowa Góra
GKS II Bełchatów7:1Pilica Przedbórz
Jutrzenka Warta0:2RKS Mechanik Radomsko
LKS Kwiatkowice1:2Zjednoczeni Stryków
Unia Skierniewice3:3Włókniarz Zelów
KS Paradyż0:3Warta Sieradz
Omega Kleszczów3:1Warta Działoszyn
KS Sand Bus Kutno0:3Termy Ner Poddębice
Zawisza Rzgów4:1Polonia Piotrków
Ceramika Opoczno1:2Zawisza Pajęczno
Kolejka 33
Zjednoczeni Stryków1:3Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Zawisza Pajęczno2:5LKS Kwiatkowice
Andrespolia Wiśniowa Góra2:3Jutrzenka Warta
Zawisza Rzgów1:4GKS II Bełchatów
Warta Działoszyn1:0Unia Skierniewice
RKS Mechanik Radomsko0:3Pilica Przedbórz
Warta Sieradz1:0Omega Kleszczów
Włókniarz Zelów4:0KS Sand Bus Kutno
Polonia Piotrków0:0KS Paradyż
Termy Ner Poddębice1:3Ceramika Opoczno
Kolejka 34
LKS Kwiatkowice-:-Termy Ner Poddębice
KS Paradyż-:-Zawisza Rzgów
Zjednoczeni Gmina Bełchatów-:-Zawisza Pajęczno
Ceramika Opoczno-:-Włókniarz Zelów
Unia Skierniewice-:-Warta Sieradz
KS Sand Bus Kutno-:-Warta Działoszyn
GKS II Bełchatów-:-RKS Mechanik Radomsko
Omega Kleszczów-:-Polonia Piotrków
Pilica Przedbórz-:-Andrespolia Wiśniowa Góra
Jutrzenka Warta-:-Zjednoczeni Stryków
Kolejka 35
Warta Działoszyn-:-Ceramika Opoczno
KS Paradyż-:-GKS II Bełchatów
Termy Ner Poddębice-:-Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Polonia Piotrków-:-Unia Skierniewice
Andrespolia Wiśniowa Góra-:-RKS Mechanik Radomsko
Zjednoczeni Stryków-:-Pilica Przedbórz
Zawisza Rzgów-:-Omega Kleszczów
Warta Sieradz-:-KS Sand Bus Kutno
Zawisza Pajęczno-:-Jutrzenka Warta
Włókniarz Zelów-:-LKS Kwiatkowice
Kolejka 36
GKS II Bełchatów-:-Andrespolia Wiśniowa Góra
KS Sand Bus Kutno-:-Polonia Piotrków
Omega Kleszczów-:-KS Paradyż
Unia Skierniewice-:-Zawisza Rzgów
Pilica Przedbórz-:-Zawisza Pajęczno
Zjednoczeni Gmina Bełchatów-:-Włókniarz Zelów
Ceramika Opoczno-:-Warta Sieradz
LKS Kwiatkowice-:-Warta Działoszyn
RKS Mechanik Radomsko-:-Zjednoczeni Stryków
Jutrzenka Warta-:-Termy Ner Poddębice
Kolejka 37
KS Paradyż-:-Unia Skierniewice
Włókniarz Zelów-:-Jutrzenka Warta
Omega Kleszczów-:-GKS II Bełchatów
Warta Działoszyn-:-Zjednoczeni Gmina Bełchatów
Zawisza Pajęczno-:-RKS Mechanik Radomsko
Termy Ner Poddębice-:-Pilica Przedbórz
Zawisza Rzgów-:-KS Sand Bus Kutno
Polonia Piotrków-:-Ceramika Opoczno
Zjednoczeni Stryków-:-Andrespolia Wiśniowa Góra
Warta Sieradz-:-LKS Kwiatkowice
Kolejka 38
RKS Mechanik Radomsko-:-Termy Ner Poddębice
Ceramika Opoczno-:-Zawisza Rzgów
Andrespolia Wiśniowa Góra-:-Zawisza Pajęczno
Pilica Przedbórz-:-Włókniarz Zelów
Zjednoczeni Gmina Bełchatów-:-Warta Sieradz
Jutrzenka Warta-:-Warta Działoszyn
LKS Kwiatkowice-:-Polonia Piotrków
Unia Skierniewice-:-Omega Kleszczów
KS Sand Bus Kutno-:-KS Paradyż
GKS II Bełchatów-:-Zjednoczeni Stryków
Zobacz wszystkie wyniki