Chcesz dodać wynik,
napisać newsa, relację?
youtube twitter facebook
III liga kobiet (grupa łódzka)
LpNazwaMPB+B-ZRP
1UKS SMS III Łódź154595 41500
2Kotan Girls Ozorków153770 141212
3PTC Pabianice143050 8932
4Róża Kutno152851 24915
5Włókniarz Konstantynów152735 21834
6LUKS Astoria Szczerców Junior142437 19806
7UKS Piotrcovia152433 43807
8Zawisza Rzgów142131 23635
9Błękitni Dmosin14912 653011
10Kolejarz Łódź15712 432112
11Górnik Łęczyca15617 932013
12Grabka Grabica1505 910015
Aktualności
Zobacz pozostałe aktualności
Kolejka 14
Kolejarz Łódź1:3Kotan Girls Ozorków
Grabka Grabica1:4Zawisza Rzgów
Błękitni Dmosin0:7Róża Kutno
LUKS Astoria Szczerców Junior4:0Włókniarz Konstantynów
Górnik Łęczyca1:4UKS Piotrcovia
UKS SMS III Łódź2:0PTC Pabianice
Kolejka 15
UKS Piotrcovia2:1Kolejarz Łódź
Kotan Girls Ozorków4:0Włókniarz Konstantynów
Róża Kutno7:0Górnik Łęczyca
Grabka Grabica0:8LUKS Astoria Szczerców Junior
Zawisza Rzgów1:4UKS SMS III Łódź
PTC Pabianice-:-Błękitni Dmosin
Kolejka 16
Błękitni Dmosin-:-Zawisza Rzgów
Górnik Łęczyca-:-PTC Pabianice
Kolejarz Łódź-:-Róża Kutno
Włókniarz Konstantynów-:-UKS Piotrcovia
LUKS Astoria Szczerców Junior-:-Kotan Girls Ozorków
UKS SMS III Łódź-:-Grabka Grabica
Kolejka 17
Róża Kutno-:-Włókniarz Konstantynów
UKS Piotrcovia-:-Kotan Girls Ozorków
Zawisza Rzgów-:-Górnik Łęczyca
UKS SMS III Łódź-:-LUKS Astoria Szczerców Junior
Błękitni Dmosin-:-Grabka Grabica
PTC Pabianice-:-Kolejarz Łódź
Kolejka 18
Kolejarz Łódź-:-Zawisza Rzgów
LUKS Astoria Szczerców Junior-:-UKS Piotrcovia
Górnik Łęczyca-:-Grabka Grabica
Kotan Girls Ozorków-:-Róża Kutno
Błękitni Dmosin-:-UKS SMS III Łódź
Włókniarz Konstantynów-:-PTC Pabianice
Kolejka 19
Błękitni Dmosin-:-LUKS Astoria Szczerców Junior
PTC Pabianice-:-Kotan Girls Ozorków
UKS SMS III Łódź-:-Górnik Łęczyca
Grabka Grabica-:-Kolejarz Łódź
Róża Kutno-:-UKS Piotrcovia
Zawisza Rzgów-:-Włókniarz Konstantynów
Kolejka 20
LUKS Astoria Szczerców Junior-:-Róża Kutno
UKS Piotrcovia-:-PTC Pabianice
Kotan Girls Ozorków-:-Zawisza Rzgów
Kolejarz Łódź-:-UKS SMS III Łódź
Górnik Łęczyca-:-Błękitni Dmosin
Włókniarz Konstantynów-:-Grabka Grabica
Zobacz wszystkie wyniki