Gatta Active bez wygranej z GAF Jasną

Nie udało się wygrać przed własną publicznością zawodnikom Gatty Zduńska Wola. W meczu 6. kolejki Futsal Ekstraklasy Gatta uległa GAF Jasnej Gliwice 3:6 (1:3). Mecz obserwował z trybun selekcjoner futsalowej reprezentacji Polski Andrea Bucciol.

Goście już w 2. minucie objęli prowadzenie po trafieniu Przemysława Dewuckiego. Wyrównał chwilę później Michał Marciniak, ale był to przysłowiowy „łabędzi śpiew” Gatty. Cztery kolejne gole strzelili Gatta przed meczembowiem piłkarze z Gliwic. W 32. minucie przy stanie 1:5 gospodarze zdobyli dwie bramki (Mariusz Milewski i Michał Szymczak) i można było mieć nadzieje na korzystny wynik. Gliwiczanie odpowiedzieli jednak bramką Michała Widucha i spotkanie zakończyło się porażką Gatty Active 3:6.

Gatta Active Zduńska Wola – GAF Jasna Gliwice 3:6 (1:3)
Bramki dla Gatty: Michał Marciniak 3, Mariusz Milewski 32, Michał Szymczak 32

Gatta: Słowiński, Szewczyk – Adamski, Mika, Stanisławski, Olejniczak, Sobalczyk, Marciniak, Budka, Milewski, Szymczak, Szypczyński.

Źródło i zdjęcie: nasze.fm