Hat-trick Daniela Krawczyka w Katowicach

Gatta Active Zduńska Wola zremisowała na wyjeździe z AZS UŚ Katowice 3:3 (2:1) w pierwszym meczu ćwierćfinału futsalowego Pucharu Polski. Wszystkie bramki dla zduńskowolan strzelił reprezentant Polski Daniel Krawczyk, ale nie wystarczyło to na pokonanie rywali.

Spotkanie rozpoczęło się dla podopiecznych Wojciecha Sopura fatalnie. Już w 6. minucie Łukasz Kuś dał gospodarzom prowadzenie. Na wyrównanie trzeba było czekać do początku 19. minuty kiedy wyrównał Daniel Krawczyk. Niestety dosłownie kilka sekund później za sprawą Kusia AZS UŚ ponownie wyszedł na prowadzenie, które utrzymało się do końca pierwszej połowy.

Po zmianie stron dał o sobie znać Krawczyk. Reprezentant Polski najpierw doprowadził do remisu, a chwilę później dał gościom prowadzenie. Futsalowcy z Katowic zdołali jednak jeszcze wyrównać. W 39. minucie uczynił to Robert Gładczyk i mecz zakończył się wynikiem 3:3. To z pewnością dobry wynik dla Gatty przed rewanżem w Zduńskiej Woli.

AZS UŚ Katowice – Gatta Active Zduńska Wola 3:3 (2:1)
Bramki: Łukasz Kuś 6, 19, Robert Gładczyk 39 – Daniel Krawczyk 19, 25, 30

Gatta: Adam Miłosiński, Marcin Szewczyk – Mariusz Milewski, Igor Sobalczyk, Krzysztof Adamski, Arkadiusz Szypczyński, Marcin Stanisławski, Daniel Krawczyk, Michał Marciniak, Michał Szymczak.