Piotrków: Awans Lechii i GKS II Bełchatów

Lechia Tomaszów i PGE GKS II Bełchatów – te drużyny zagrają na szczeblu wojewódzkim Pucharu Polski. W półfinałach na szczeblu okręgu piotrkowskiego oba zespoły odniosły wyjazdowe wygrane. Lechia pewnie pokonała w Radomsku RKS Mechanika aż 6:0 (3:0), a rezerwy pierwszoligowca wygrały z KS Paradyż rewanżując się tym samym za ligową porażkę.

Mecz w Radomsku rozgrywany był bez udziału publiczności i zakończył się pewną wygraną Lechii Tomaszów. RKS Mechanik przegrał różnicą sześciu bramek. Strzelecki festiwal rozpoczął na kilka minut przed końcem pierwszej połowy Paweł Baraniak. Po dwa gole zdobyli Kamil Szymczak i Jardel, a wynik spotkania na 6:0 ustalił Dawid Stańdo. O wiele bardziej zacięty był mecz w Wielkiej Woli. PGE GKS II Bełchatów zrewanżował się za ligową porażkę sprzed kilku dni i wygrał z KS Paradyż 1:0 po trafieniu Albina Maciejewskiego. Obie zwycięskie drużyny otrzymają 3000 złotych od Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie za awans do wojewódzkich rozgrywek.

KS Paradyż – PGE GKS II Bełchatów 0:1 (0:0)