Orzeł Nieborów wygrał w stolicy

Udanie rozpoczęli serię meczów kontrolnych przygotowujących do rundy wiosennej IV ligi łódzkiej piłkarze Orła Nieborów. Podopieczni grającego trenera Dawida Suta wygrali w stolicy z występującą w Centralnej Lidze Juniorów Polonią Warszawa 2:0 (0:0). Nieborowianie obie bramki strzelili w drugiej odsłonie i zanotowali pewne zwycięstwo.

Oprócz awizowanego wcześniej Krystiana Siatkowskiego, który wraca do Nieborowa, w szeregach Orła wystąpiło sześciu innych nowych zawodników. Z Pelikana Łowicz pojawiło się czterech młodych graczy: Patryk Nasalski, Maciej Balik, Damian Górowski i Kacper Jaros. Piątym nowym piłkarzem był Krystian Kruk z Laktozy Łyszkowice, a szóstym doskonale znany z występów w Łowickiej Lidze Futsalu i Toreliuszu Łowicz Jewgienij Riabczuk z Olimpii Chąśno.

Pierwsza połowa nie przyniosła bramek. Żadna ze stron nie potrafiła przechylić szali zwycięstwa na swoją stronę. Dopiero po zmianie stron przewagę osiągnęli czwartoligowcy z Nieborowa. W 65. minucie do siatki rywali piłkę posłał Przemysław Pomianowski, a dziesięć minut później na 2:0 podwyższył grający szkoleniowiec Dawid Sut.

Polonia Warszawa (CLJ) – Orzeł Nieborów 0:2 (0:0)
Bramki: Przemysław Pomianowski 65, Dawid Sut 75

Orzeł: I połowa: Przybylski – Kruk, Kołaczyński, Perzyna, Plichta – Nasalski, Tkacz, Świdrowski, Bartosiewicz – Wierzbicki, Balik, II połowa: Przybylski – Domińczak, Pomianowski, Górowski, Trakul – Siatkowski, Zagawa, Jaros, Kuciński – Riabczuk, Sut.