Lechia Tomaszów wygrała na koniec obozu

Trzecioligowa Lechia Tomaszów wysoko pokonała Lechię Dzierżoniów (III liga dolnośląsko-lubuska) 4:1 (3:0) w swoim ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu w Nowej Rudzie. Tomaszowianie losy pojedynku rozstrzygnęli już po pierwszej odsłonie, w której posłali piłkę do bramki rywali trzykrotnie.

Piłkarze z Tomaszowa Mazowieckiego na prowadzenie wyszli po niecałym kwadransie gry po tym jak jeden z rywali niefortunnie posłał piłkę do własnej siatki. Tomaszowianie zdecydowanie przeważali i udokumentowali swoją przewagę kolejnymi golami. Najpierw na listę strzelców wpisał się Paweł Zięba, a przed przerwą na 3:0 podwyższył Maksymilian Rozwandowicz.

Po zmianie stron Lechia Tomaszów kontrolowała przebieg rywalizacji. Piłkarze z Dzierżoniowa starali się zmniejszyć straty, ale nie byli w stanie długo pokonać golkipera wicemistrza III ligi łódzko-mazowieckiej. Na honorową bramkę rywali w 89. minucie odpowiedział Kamil Cyran i ustalił końcowy rezultat na 4:1.

Lechia Tomaszów – Lechia Dzierżoniów 4:1 (3:0)
Bramki dla Tomaszowa: samobójcza 12, Paweł Zięba 28, Maksymilian Rozwandowicz 41, Kamil Cyran 89

Lechia Tomaszów: Przybylski – Bąkowicz, Magdoń, Matuszczyk, Rejmak – Kolasa, Maksymilian Rozwandowicz, Cieślicki, Mirecki – Baraniak, Zięba, na zmiany wchodzili: Grejber, Król, Cyran, Łazowski, Żerek.