Gatta nie przestraszyła się Smoków

Pewne zwycięstwo odnieśli piłkarze halowi Gatty Zduńska Wola. Podopieczni trenera Wojciecha Sopura wygrali na wyjeździe w spotkaniu 16. kolejki Futsal Ekstraklasy z Red Dragons Pniewy 5:2 (0:1). Zduńskowolanie przegrywali po pierwszej odsłonie, a losy pojedynku rozstrzygnęli dzięki skutecznej końcówce.

Niespodziewanie pierwsza połowa zakończyła się skromnym zwycięstwem gospodarzy. Czerwone Smoki prowadziły po golu Łukasza Frajtaga w 18. minucie. Zaraz po przerwie odpowiedział Michał Marciniak. Od tego momentu Gatta zaczęła z biegiem czasu zyskiwać coraz większą przewagę. W 34. minucie prowadzenie gościom dał Daniel Krawczyk. Błyskawicznie wyrównał Adam Wachoński. Zduńskowolanie rzucili wszystko na szalę i poszli po komplet punktów. W ciągu trzech minut strzelili trzy gole za sprawą Krawczyka oraz Michała Szymczaka i Mariusza Milewskiego i z Pniew wyjechali z kompletem punktów.

Red Dragons Pniewy – Gatta Zduńska Wola 2:5 (1:0)
Łukasz Frajtag 18, Adam Wachoński 35 – Michał Marciniak 23, Daniel Krawczyk 34, 37, Michał Szymczak 38, Mariusz Milewski 39

Gatta: Dariusz Słowiński, Krzysztof Adamski, Marcin Stanisławski, Mateusz Olczak, Emil Młynarczyk, Daniel Krawczyk, Michał Marciniak, Mariusz Milewski, Michał Szymczak, Adam Miłosiński, Arkadiusz Szypczyński.