Marcin Mirecki dał Lechii trzy punkty

Lechia Tomaszów pokonała Start Otwock 1:0 (1:0) w wyjazdowym spotkaniu 20. kolejki III ligi łódzko-mazowieckiej. O wygranej podopiecznych Dariusza Rogulskiego zdecydował gol Marcina Mireckiego. Tomaszowianie kontrolowali przebieg meczu, ale nie strzelili już więcej bramek.

Po bezbramkowym remisie na własnym boisku z ŁKS tomaszowianie zdawali sobie sprawę, że tylko wygrana w Otwocku pozwoli na poprawę humorów i utrzymanie kontaktu ze ścisłą czołówką. Od pierwszej minuty spotkania goście ruszyli do ataków, ale pod bramką Startu brakowało precyzji. W 18. minucie Lechia objęła prowadzenie po strzale w długi róg Marcina Mireckiego. Po strzeleniu gola tomaszowianie mieli sytuacje na podwyższenie wyniku, ale byli mocno nieskuteczni.

Podobny przebieg miała druga połowa. Lechia kontrolowała spotkanie, stwarzała sytuacje pod bramką Startu, ale brakowało wykończenia. Ostatecznie mecz zakończył się skromnym, ale zasłużonym zwycięstwem tomaszowian, którzy mogą ze spokojem myśleć o kolejnym spotkaniu – na własnym boisku z Pogonią Grodzisk Mazowiecki.

Start Otwock – Lechia Tomaszów 0:1 (0:1)
Bramka: Marcin Mirecki 18

Lechia: Grejber – Bąkowicz, Cyran, Magdoń, Milczarek – Kolasa (70′ Zięba), Maksymilian Rozwandowicz (90′ Cieślik), Szymczak, Mirecki (74′ Janiec), Baraniak (74′ Jardel Cruz)-  Jakub Rozwandowicz