Robert Szwarc ma o czym myśleć

GLKS Dłutów nie dał żadnych szans Włókniarzowi Pabianice w sparingowym spotkaniu, które rozegrane zostało w czwartek. Dłutowanie rozbili zespół Roberta Szwarca (na zdjęciu) aż 5:0 (0:0). Wszystkie bramki padły w drugiej połowie spotkania, w której Dłutów zdominował boiskowe wydarzenia.

Do 64. minuty nic nie wskazywało na to, że Włókniarz zejdzie z boiska aż tak wysoko pokonany. W pierwszej połowie pabianiczanie mieli więcej z gry, ale nie potrafili wykorzystać stworzonych przez siebie podbramkowych sytuacji. Wynik spotkania otworzył Hubert Mikucki, a w ciągu następnych 180 sekund Dłutów strzelił trzy kolejne bramki. Strzelecki festiwal zakończył Bartłomiej Grala, dla którego było to drugie trafienie. Na półtora tygodnia przed ligą ma o czym myśleć trener Włókniarza Robert Szwarc. Pabianiczanie rozpatrywani są w gronie zespołów, które mogą powalczyć o awans. Na pewno jednak nie z taką grą jaką pokazali podczas czwartkowego sparingu.

GLKS Dłutów – Włókniarz Pabianice 5:0 (0:0)
Bramki: Hubert Mikucki 64, Zbigniew Witkowski 65, Kamil Stolarek 67, Bartłomiej Grala 71, 90

Źródło: zyciepabianic.pl