Słodka zemsta Artura Lamcha w Kamieńsku

Włókniarz Moszczenica rozbił Świt Kamieńsk aż 4:0 (2:0) w wyjazdowym spotkaniu 5. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej. Wygrana ta bardzo dużo znaczy dla trenera Włókniarza Artura Lamcha (na zdjęciu), który wcześniej pracował w Kamieńsku. Jego podopieczni zagrali świetny mecz, a od 30. minuty musieli radzić sobie w dziesięciu.

Włókniarz w poprzedniej kolejce przegrał ze Stalą Niewiadów 2:3 i do Kamieńska przyjechał aby zapomnieć o tamtym spotkaniu. W 5. minucie prowadzenie dla gości uzyskał Marcin Skrobek. Świt ruszył do ataków, które jeszcze bardziej przybrały na sile po czerwonej kartce dla zawodnika Włókniarza. Przyjezdni grali jednak bardzo mądrze taktycznie, nastawili się na grę z kontry i bezlitośnie punktowali drużynę Świtu. Moszczeniczanie wygrali aż 4:0. Pierwszą wygraną w klasie okręgowej odnotował beniaminek z Lgoty Wielkiej, a pewne zwycięstwo odniósł lider rozgrywek – Stal Niewiadów. Stalówka rozbiła Grabkę Grabica aż 6:0 (5:0). Cztery gole w tym spotkaniu zdobył Adrian Gaugier.

Świt Kamieńsk – Włókniarz Moszczenica 0:4 (0:2)
(Marcin Skrobek 5, Jarosław Brylikowski 44, Rafał Dziełak 82, Marcin Brylikowski 87)
LKS Lubochnia – Start Lgota Wielka 2:3 (1:1)
(Krystian Goździk 30, Rafał Sobkiewicz 80 – Łukasz Dryja 36, Sebastian Grzybek 83, Łukasz Smolarczyk 90)
Astoria Szczerców – Szczerbiec Wolbórz 1:2 (0:0)
(Gracjan Siciarz 90 – Patryk Tomaszczyk 75, Kamil Krakowiak 85)
Stal Niewiadów – Grabka Grabica 6:0 (5:0)
(Adrian Gaugier 12, 34, 43, 67, Dominik Trepiak 25, Krystian Bożyk 31)