Początek sezonu Gatty Active na 11 goli

Fantastycznie rozpoczęli nowy sezon mistrzowie Polski w futsalu piłkarze Gatty Active Zduńska Wola. Podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego (grający) rozbili w hali przy ul. Złotej 67 Euromaster Głogów 11:0 (3:0). Jeszcze nigdy w historii Gatta nie wygrała tak wysoko pierwszego meczu w ekstraklasie.

Ciekawostką może być to, że pierwszą bramkę rywal z Głogowa strzelił sobie sam. Własnego bramkarza w 6. minucie pokonał Kacper Konopacki. Później gole wpadały już do właściwej bramki. Przed przerwą Gatta Active podwyższyła wynik na 3:0, a po przerwie zdobyła osiem kolejnych bramek.

Gatta Active Zduńska Wola – Euromaster Głogów 11:0 (3:0)
(Gole: Daniel Krawczyk 2, Igor Sobalczyk 2, Mateusz Olczak 2, Michał Marciniak, Mariusz Milewski, Michał Szymczak, Sebastian Wojciechowski, samobójczy).