Marcin Płuska: Tak nie możemy grać

Mimo wygranej 4:2 (2:0) z Ruchem Wysokie Mazowieckie trener RTS Widzewa Łódź Marcin Płuska nie był po spotkaniu zadowolony. Na pomeczowej konferencji prasowej zwrócił uwagę na nieskuteczność swojej drużyny oraz na to, że jego zespół popełnił dwa banalne błędy w obronie. Poniżej jego wypowiedź, którą opublikował portal widzewlodz.pl.

Po pierwszej połowie powinniśmy mieć kilka bramek przewagi. W drugiej połowie strzeliliśmy cztery bramki, gdyż tak należy zaliczyć również bramki na 1:2 i 2:3. Tak nie możemy grać w lidze, bo może już tak kolorowo nie być. Druga połowa była słaba w naszym wykonaniu. Mój zespół zagrał zbyt nonszalancko w defensywie. Powinniśmy sytuacje bramkowe wykorzystywać, a było ich mnóstwo. Musimy pracować nad naszymi głowami przed ważnymi meczami z Jagiellonią i ŁKS. Musimy również poprawić skuteczność – powiedział Marcin Płuska.

Źródło: widzewlodz.pl