Gatta Active pokonała Clearex Chorzów

Od zwycięstwa rozpoczęli piłkarze Gatty Active Zduńska Wola rundę finałową ekstraklasy futsalu. Podopieczni trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego pokonali, w hali przy ul. Złotej 67, Clearex Chorzów – aktualnego posiadacza Halowego Pucharu Polski, aż 7:3 (2:1).

O wygranej zdecydowała świetna druga połowa w wykonaniu mistrzów Polski. Tuż po zmianie stron Clearex strzelił gola na 2:2 i wydawało się, że zduńskowolan czeka ciężka przeprawa. Nic takiego jednak nie miało miejsca. W odstępie 13 minut gospodarze strzelili aż pięć bramek. Trzeciego gola stracili dopiero na kilkanaście sekund przed końcem, ale nic to już nie mogło zmienić. Gatta Active dała wyraźny sygnał, że chce obronić mistrzowski tytuł.

Gatta Active Zduńska Wola – Clearex Chorzów 7:3 (2:1)
Bramki dla Gatty: Igor Sobalczyk 2, Marcin Stanisławski 2, Michał Marciniak, Daniel Krawczyk, Mariusz Milewski

Gatta Active: Słowiński – Adamski, Stanisławski, Olczak, Krawczyk, Sobalczyk, Marciniak, Kiełpiński, Milewski, Szymczak, Miłosiński, Szypczyński.