Pewne trzy punkty Lechii Tomaszów

Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonała Huragan Morąg 2:0 (0:0) w niedzielnym spotkaniu 32. kolejki III ligi (grupa I). Bramki dla drużyny Bogdana Jóźwiaka zdobyli: Kamil Szymczak i Krystian Kolasa. 14 czerwca tomaszowski klub zagra przed własną publicznością ostatni mecz. Rywalem Lechii będzie walczący o II ligę Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lubawskie.

To nie był wielki mecz. Po bezbarwnej pierwszej połowie gospodarze zdobyli prowadzenie w 49. minucie. Rzut karny, za zagranie ręką we własnym polu karnym jednego z piłkarzy Morąga, wykonywał Jakub Rozwandowicz. Bramkarz Huraganu odbił piłkę, lecz przy dobitce Krystiana Kolasy był już bezradny. Kilka minut później jedenastkę miał Huragan, ale jej nie wykorzystał. Piłkarz gości nie trafił w bramkę. Już w doliczonym czasie gry wynik meczu ustalił Krystian Kolasa pakując piłkę do siatki z najbliższej odległości.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Huragan Morąg 2:0 (0:0)
Kamil Szymczak 49, Krystian Kolasa 90
Lechia: Kędra – Król, Cyran, Magdoń, Widejko – Cieślik (82′ Gawron), Szymczak, Gołuński (46′ Przedbora), Mirecki (84′ Kolasa) – Jakub Rozwandowicz, Jardel Cruz (70′ Wolski).