Pelikan pokonał swoje rezerwy w Pucharze

Trzecioligowy Pelikan Łowicz wygrał z czwartoligową drużyną rezerw tego klubu 4:2 (0:1). Był to mecz półfinałowy Pucharu Polski okręgu skierniewickiego. Zwycięzca tego spotkania wywalczył awans na szczebel wojewódzki rozgrywek pucharowych. Wcześniej awans z okręgu skierniewickiego wywalczył GLKS Wołucza.

To był dobry mecz. Rezerwy, prowadzone przez grającego trenera Piotra Gawlika, zawiesiły wysoko poprzeczkę drużynie trenera Marcina Płuski. Po pierwszych 45 minutach Pelikan II niespodziewanie zresztą prowadził. Po przerwie bardziej doświadczeni trzecioligowcy strzelili cztery gole. Tuż pod koniec meczu czwartoligowcy zdobyli jeszcze drugą bramkę.

Pelikan I Łowicz – Pelikan II Łowicz 4:2 (0:1)
Bramki: Sebastian Kaczyński 46, Mateusz Jagiełło 60, Michał Wrzesiński 70, Mateusz Kasprzyk 81 – Michał Budnik 14, Bartłomiej Tkacz 84

Pelikan I: Łodej – Bella, Wawrzyński, Jagiełło, Kasprzyk – Kuczak, Parobczyk, Mycka (78′ Adamczyk), Kaczyński – Kowalczyk (52′ Wrzesiński), Bistuła.

Pelikan II: Orzeł – Gawlik, Górowski, Krzeszewski (30′ Woliński), Balik – Periżhok, Rutkowski, Budnik, Bartłomiej Tkacz (70′ Kochanek) – Dąbrowski, Ciechański.