Gatta Active daleko od finału Pucharu

W pierwszym półfinałowym meczu Pucharu Polski w futsalu piłkarze Gatty Active Zduńska Wola przegrali we własnej hali z Piastem Gliwice 3:6 (2:2). Stawia to podopiecznych trenerów Wojciecha Sopura i Marcina Stanisławskiego w niezwykle trudniej sytuacji przed rewanżem, który zaplanowano na 24 kwietnia w Gliwicach.

Gospodarze rozpoczęli mecz całkiem nieźle, bo po strzale Mateusza Olczaka objęli prowadzenie. Potem jednak dwie bramki zdobyli gliwiczanie. Tuż przed przerwą do remisu doprowadził  Mariusz Milewski. W 28. minucie Sebastian Szadurski z Piasta pokonał bramkarza Gatty i goście wyszli na prowadzenie 3:2. Wyrównał jednak Norbert Dregier. Potem gole strzelali już tylko przyjezdni, którzy wygrali ostatecznie mecz 6:3. W drugim półfinale AZS UŚ Katowice przegrał z Rekordem Bielsko-Biała 0:2.

Gatta Active Zduńska Wola – Piast Gliwice 3:6 (2:2)
Bramki dla Gatty: Mateusz Olczak, Mariusz Milewski, Norbert Dregier

Gatta: Casillas, Słowiński – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Szymczak, Dregier, Olczak, Milewski, Sobalczyk, Klaus, Tarasowicz.