Jutrzenka Warta nowym liderem tabeli

Sieradzka klasa okręgowa ma nowego lidera. To Jutrzenka Warta, która wygrała mecz na szczycie z LZS Brąszewice 2:1. Dotychczasowy przodownik Czarni Rząśnia zremisował bezbramkowo z Unią Sulmierzyce. Zarówno Juve jak i Czarni mają po 48 punktów, ale warcianie prowadzeni przez Michała Łochowskiego wygrali jesienny mecz 2:1.

Spotkanie w Brąszewicach rozstrzygnęło się już w doliczonym czasie gry, kiedy to gola na wagę trzech punktów dla Jutrzenki strzelił Marcin Kobierski. Była to jego druga bramka w tym spotkaniu, bo w 78. minucie pokonał bramkarza Brąszewic po raz pierwszy. Gospodarze prowadzili 1:0 od 45 minuty po golu Jakuba Śmigiery. Goście mogli objąć prowadzenie już w 12. minucie, ale Robert Jarecki nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał obronił bramkarz gospodarzy.

LZS Brąszewice – Jutrzenka Warta 1:2 (1:0)
Bramki: Jakub Śmigiera 45 – Marcin Kobierski 78, 90