Omega odzyskuje pewność siebie

Zmiana trenera najwyraźniej na dobre wyszła piłkarzom Omegi Kleszczów. Pod wodzą tymczasowego szkoleniowca Marcina Zimocha kleszczowianie pokonali KEEZA Termy Ner Poddębice 4:0 (1:0) będąc zespołem lepszym od początku spotkania 14. kolejki IV ligi łódzkiej. Hat-trickiem popisał się w tym meczu kapitan kleszczowskiej drużyny Paweł Kowalski (na zdjęciu).

Omega już po pierwszym kwadransie mogła prowadzić 2:0. Strzały Krzysztofa Michalaka i Adriana Ociepy trafiły jednak w poprzeczkę. Goście również mieli swoją sytuację, ale strzał Serheia Paiasa w świetnym stylu obronił Paweł Wiśniewski. Tuż przed przerwą kleszczowski zespół wyszedł na prowadzenie za sprawą swojego kapitana Pawła Kowalskiego.

Po zmianie stron gospodarze bardzo szybko rozstrzygnęli mecz na własną korzyść. Paweł Kowalski i Adrian Ociepa pokonali Jakuba Niedomagałę i w 52. minucie było 3:0 dla Omegi. W 79. minucie trzeciego swojego gola strzelił Paweł Kowalski i ustalił wynik na 4:0.

Omega Kleszczów – KEEZA Termy Ner Poddębice 4:0 (1:0)
Bramki: Paweł Kowalski 43, 50, 79, Adrian Ociepa 52

Omega: Paweł Wiśniewski – Kowalik (71′ Mateusz Roczek), Zieliński, Kuliberda (72′ Niedbała), Michalak – Tomesz (79′ Szóstakiewicz), Ociepa (62′ Saternus), Paweł Kowalski, Pieniążek, Pałczyński (35′ Mielczarek) – Krzysztof Kowalski (81′ Olas)

KEEZA Termy: Niedomagała – Stachlewski ż (56′ Lewandowski), Kobryń, Narożnik, Owczarek – Marciniak ż, Tonn, Masztakow (73′ Matczak), Grzelak, Majorowicz (83′ Mańka) – Paias (80′ Jakub Gzyl).

Sędziował: Mateusz Janecka (WS Sieradz). Widzów: 100